HD Max Steel

Max Steel

1990'lı yıllarda animasyon filmi olarak vizyona giren Max Steel filmi 2015 yılında bir proje ile normal bir film olarak çekilmesine karar verildi. Kızlar Tarikatında Cinayet ve Ölüm Fısıltısı gibi korku filmlerinin yönetmenliklerini süsleyen 36 yaşındaki orta yaşlı Stewart Hendler, bu sefer bir aksiyon ve fantastik filmi olan Max Steel ile karşımıza geliyor. Hendler'ın bu zamana kadarki en yüksek bütçeli filmi diyebiliriz Max Steel için. Filmin animasyonu çekildiği yıllarda vizyona girince büyük bir ilgi ile karşılamıştı. Bu filminde aynı ilgiyi görmesi bekleniyor.

Filmin başrollerini Ben Winchell ve Mario Bello, Max McGrath ve Molly McGrath rolleriyle üstleniyor. Dr. Miles Edwards karakterini Andy Garcia canlandırırken Mike Doyle aktörünü ise Jim McGrath rolünde görmekteyiz. Filmin senaristliğinde Christopher Yost yer alırken yapımcılığını ise Dolphin Entertainment, Open Road Films ve Mattel Inc. şirketleri adına Bill O'Dowd yapmaktadır. 9 Ekim'de beyaz perdeye aktarılması planlanan Max Steel filmi FilmCuk.org tarafından HD kalitede ve Türkçe Altyazılı olarak yüklenecektir. Max Steel Türkçe izle, Max Steel 2015 izle, Max Steel Full HD izle


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Film hit haline gelen animasyon televizyon serisini temel alıyor.

  Televizyon serisinde Max'in hoşlandığı kadın karakteri Sydney Gardner'ın yerine filmde Sofia Martinez karakteri boy gösteriyor.

  Noah Silver ve  Dylan Minnette de Max karakteri için seçmelere katılan isimler arasındaydı.

  Skyler Samuels ve  Skyler Day Sofia Martinez rolü için değerlendirilmişti.

  Diğer Adları:

  Max Steel

  Yayın Tarihi:

  14 Ekim 2016 (ABD)

  Senaryo:

  Christopher Yost

  Yapım Şirketi:

  Dolphin Entertainment, Ingenious Media, Mattel Entertainment

  Bütçe:

  $10.400.000 (Tahmini)

  Box Office:

  İlk Hafta Sonu (3 Gün) Hasılat: 2.182.216 $ / Toplam Hasılat: 3.818.664 $ (ABD)

  Resimler

  "Max Steel" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (2)