Marley ve Ben – Marley and Me | 2008 (Türkçe Dublaj)

Marley ve Ben – Marley and Me | 2008 (Türkçe Dublaj)

Karlı bir günde evlenen çift John (OWEN WILSON) ve Jenny Grogan (JENNIFER ANISTON) Michigan’daki soğuk kış günlerini arkada bırakıp, güneye, Florida’ya taşınıp yeni bir hayata başlamaya karar verirler. Birbirine rakip gazetelerde iş bulan çift kendilerine bir ev de aldıktan sonra, evliliğin zorlu yanlarını da yavaşça görmeye başlarlar. Çocuk sahibi olmakla ilgili kuşkulu olan John, bu konudaki korkularıyla ilgili arkadaşı ve meslektaşı olan Sebastian’a açılır ve o da mükemmel bir öneriyle çıkagelir; John, Jenny’yi oyalamak için ona bir köpek almalıdır. Ve Marley hayatlarına girer.

ABD (2008) yapımı bu film 03 Nisan 2009 tarihinde yayına girdi. Yönetmen David Frankel imzalı bu filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Owen Wilson, Haley Bennett, Eric Dane, Haley Hudson gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin süresi 115 Dakika, IMDb Puanı ise 7.1 olup Aile, Dram, Komedi türü güzel bir film dir.

Marley ve Ben - Marley and Me (2008) Türkçe Dublaj izle 'mek için bence bahaneniz olmamalı. Her filmden bir ders çıkarabiliriz... Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)