Maggie

Maggie

Bir babanın kızını kurtarma çabasına konuk olacaksınız. Aslında film her ne kadar dram filmi olarak gözükse de film korku ve gerilim filmi olarak geçmektedir. Arnold Schwarzenegger'in Wade rolünü üstlendiği bu filmde Maggie, Wade'in kızıdır. Filme adını da veren Maggie bir virüse kapılır. Bu virüs düşünüldüğü kadar basit değil ve üstelik zombiye dönüştürme etkisi vardır. Maggie bu virüse kapıldıktan sonra babası, kızını kurtarmak için tüm olanaklarını seferber edecektir. Maggie'nin babası olan Wade, çiftçilik yaparak hayatını kazanmaktadır. Kızının bu virüsten kurtulması için ne kadar yardım edebilir ki? Ne kadar parası olabilir ki kızını bu virüsten kurtarmak için ameliyat ettirsin?

Maggie'nin vücuduna bulaşan virüs etkisini zamanla göstermektedir. Yavaş yavaş vücuda yayılan bu virüs en son vücudu tamamen ele geçirmektedir. Wade, kızının gözleri önünde günden güne erimesini çaresizlikle izlemektedir. Her ne kadar elinden geleni yapmaya çalışsa da bu yetersiz olacaktır.

Filmin beyaz perdeye aktarılmasındaki rolünü Henry Hobson üstlenirken, senaristliğini ise John Scott üstlenmektedir. Filmin başrolü olan Maggie rolünde ise Abigail Breslin ismi yer almaktadır. Maggie'nin babası rolünü canlandıran Wade karakterinde ise Arnold Schwarzenegger bulunmaktadır. Çekimlerini ABD(Amerika Birleşik Devletleri)'nde yapan Maggie filmi 2015 yapımıdır. Kendi ülkesinde vizyona giren bu film 7.9 Imdb puanına ulaşmıştır. Korku ve dram türlerinin karıştırıldığı bir film Maggie.

Bu filmi sitemize HD görüntü kalitesiyle ekledik. Henüz ülkemizde vizyona girmemiş olmasına rağmen FilmCuk farkı ile en erken izleyenlerden olacaksınız. 95 Dakika boyunca seyircilerine yer yer korku dolu anlar yer yer dramatik yaşatmayı hedefleyen Maggie filminin yapımcılığını Matthew Baer, Colin Bates ve Arnold Schwarzenegger(Maggie'nin babası Wade) isimleri üstlenmektedir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (7)