HD Madımak: Carina´nın Günlüğü (Yerli Film)

Madımak: Carina´nın Günlüğü (Yerli Film)

Carina Cuanna. Bu isim kadın haklarını sonuna kadar savunan ve kadın ile erkeğin kesinlikle eşitliğini savunan bir insandır. Bu amaç uğruna hayatını ortaya koyan müthiş bir insandır. Türkiye'ye gelen Carina Cuanna, ülkemizde kadının toplum içindeki önemini araştırmak ister. Türkiye'de geçici olarak Madımak oteline yerleşen Cuanna, bulunduğu otele yapılan katliam sonucu yaşımını yitirir. Bu araştırmacı kadın ölüm anına kadar tüm herşeyi günlüğüne yazar ve tüm herşeyi sonraki nesillere aktarmayı başarır. Filmin konusu ise Carina'nın ölümünü konu ediniyor. Carina Cuanna, nasıl öldürüldüğüne dair ipuçlarını beyaz perdeye aktarıyor. Gerçek yaşamdan kesit alınarak seyircisine sunuldu Madımak: Carina´nın Günlüğü filmi.

İlk sinema deneyimini Madımak: Carina´nın Günlüğü ile yapan Ulaş Bahadır, ilk deneyimi için zor bir yol seçmiş diyebiliriz. Yaşanmış bir olayı sinemaya aktarmak diğer filmlere göre daha zordur. Çünkü senaryoyu izleyicinin dikkatini çekecek şekilde düzenlemeniz ve çok ince ayarlar yapmanız gerekmektedir. 2015 yapımı olan Madımak Carina'nın Günlüğü filmi 25 Eylül'de seyircisiyle buluşacak. Filmin başrol kahramanı olan Carina Cuanna rolünü Denise Ankel ismi üstleniyor. Film oyuncu bünyesinde Füsun Demirel, Altan Erkekli ve Mustafa Alabora gibi tecrübeli isimleri barındırıyor. Filmin senaristliğinde de yine Ulaş Bahadır ismi yer almaktadır. Yapımcılığı Gökkuşağı Film tarafından üstlenilirken Türk ve Uluslararası dağıtımcılığı Pinema şirketi tarafından üstlenilmekte. İyi bir gişe yapması beklenen Madımak: Carina´nın Günlüğü filmini sitemize Full HD kalitede ve ilk olarak ekleyeğiz. Madımak: Carina´nın Günlüğü Filmini izle, Madımak: Carina´nın Günlüğü izle
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Detaylar;
  Film, 1993 yılında ‘Türk kadınının aile içi rolü ve çevre ile ilişkileri’ üzerine olan bitirme tezi için Hollanda’dan Türkiye’ye gelmiş ve 2 Temmuz’da Madımak Oteli’nde yanarak can veren Carina Cuanna'nın gerçek hikayesini anlatıyor.

  Yayın Tarihi:

  25 Eylül 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Ulaş Bahadır

  Yapım Şirketi:

  Gökkuşağı Film

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 98.044 / Hasılat: 1.144.321,38 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Madımak: Carina´nın Günlüğü (Yerli Film)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (17)