HD Little Boy

Little Boy

Yılın filmleri arasında yerini alacak Little Boy film konusu oldukça dikkat çekici ilerleyen zamanlarda birçok ödüle aday olabileceğini düşünüyorum. Alejandro Monteverde yazıp yönettiği film’de Kevin James, Emily Watson, Ted Levine başrolleri paylaşıyor.

Komedi, Dram ve savaş kategorisinde başarıya imza atacak olan filme 20 milyon dolarlık bir bütçe ayrılarak çekimleri tamamlandı Amerika ve meksika’da çekimlerinin yapıldığı film 24 Nisan 2014’de gösterime başlayacak, “Can you do this, I can do this!” cümlelerini sıklıkla duyacağınız filmin sloganı olarak belirlendi Türkçe karşılığı “Bunu yapabilir misin, Yapabilirim!” olarak insanların bir şeyi gerçekten yapmak isterlerse başarılı olabileceklerinin mesajını veriyor.

Filmin Konusu

Little Boy , ikinci dünya savaşı dönemini anlatan film küçük bir çocuğun savaştan babasının canlı olarak geri dönmesi için neler yapabileceğini konu alıyor. Sıcak savaş döneminde insanlara kendini sevdirmeyi başaran ve bir nebzede olsa savaş döneminde insanlara sevgiyi hatırlatan little boy lakaplı çocuk her zaman bir umut olduğunu ve istenilince herşeyin mümkün olduğunu insanlara gösteriyor. 1940’lı yıllarda yaşanan bu trajedik savaş dönemini 8 yaşındaki bir çocuğun gözünden izleyeceğiz.

Film Yorumu

Ciddi bir emek verilmiş olan filmi henüz izlememiş olsamda fragmanda gördüğüm kadarıyla ve hakkında okuduklarımla başarılı ve izlenilmesi gereken bir film yorumunu yapabilirim. İlerleyen zamanlarda daha kapsamlı olarak incelemesini beraber yapacağız.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (9)