1080p Labirent 2: Alev Deneyleri – The Maze Runner 2: The Scorch Trials

Labirent 2: Alev Deneyleri – The Maze Runner 2: The Scorch Trials

Labirent filminin daha önceki serisi olan Ölümcül Kaçış filminden sonra bu filmin 2. serisi olan Alev Deneyleri filminin yapımına yaklaşık 6-7 ay önce başlandı ve sonunda seyircilerin beklediği bu filmin vizyona tarihi açıklandı. 2015 yılının 18 Eylül tarihinde vizyona girecek olan bu filmi FilmCuk farkı ile ilk ve HD görüntüsüyle bizde bulabileceksiniz.

Konusuda değinmek gerekirse; aslında Ölümcül Deney filminin devamı olan Alev Deneyleri filminde, önceki filmde bir grup genç bir kapana kısılmış ve ordan zor bela kurtulmayı başarmışlardır. İkinci filminde ise olay bir farklı bir ortamda yani dış dünyada geçmektedir. Bu grup kıyameti gören kişiler olduğu için kendilerini değerli hissederler ki bu hislerinde haklıdırlar. İşler başında yolunda giderken onlar için yapılan bu planın diğer kısmından haberdar değillerdir. Asıl macera bu kısımda başlıyor.

Labirent serisinin Ölümcül Kaçış filminde olduğu gibi Alev Deneyleri filminin de yönetmenliğini aynı kişi yani Wes Ball üstleniyor. Senaryosunda ise ufak değişiklik olmuş, önceki filmde Noah Oppenheim senaristlikteyken bu filmde onun yerini James Dashner dolduruyor. T.s. Nowlin ise iki filmde de hala senarist koltuğunda yer alıyor. Bu zamana kadarki en kaliteli ABD (Amerika Birleşik Devletleri) filmlerinin ilk 10'u içerisinde bulunuyor bence. Filmin oyuncu kadrosunda ise çok fazla değişikliğe gidilmemiş ve Dylan O'Brien, Kaya Scodelario ve Thomas Brodie-Sangster filmin başrollüğünü üstleniyor. Bunun yanı sıra filmde Patricia Clarkson ve Will Poulter gibi oyuncular da yer alıyor. Bu film 2014 yılında Labirent adlı romandan uygulanmış daha doğrusu iki film de bu romandan uygulanmış, Alev Deneyleri filmi Ölümcül Kaçış filminin devamı olarak piyasaya sunulmuş. Film vizyona girdikten sonra gişe rekorlarını altüst edeceğinden eminim. Bakalım bu varsayımım doğru çıkacak mı ?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Brenda rolü için Hailee Steinfeld ve Emma Roberts ile görüşüldü ancak rol Rosa Salazar'ın oldu.

  Labirent: Alev Deneyleri, Labirent serisinin ikinci filmi.

  Diğer Adları:

  The Scorch Trials

  Yayın Tarihi:

  18 Eylül 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  T.S. Nowlin, James Dashner

  Yapım Şirketi:

  Gotham Group, TSG Entertainment, Temple Hill Entertainment

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 11 Hafta / Seyirci: 752.273 / Hasılat: 9.134.547,00 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Labirent 2: Alev Deneyleri – The Maze Runner 2: The Scorch Trials" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (90)