Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda – The Boxtrolls (2014) Türkçe Altyazılı

Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda – The Boxtrolls (2014) Türkçe Altyazılı

Cheesebridge'da geçen Kutu Cüceleri Yaratıklar Aramızda (The Boxtrolls) filmi Amerikan yapımıdır. 2014 tarihinde yapımına başlanan bu film aynı senenin 26 Eylül'ünde vizyona girdi. Filmi Türkçe Altyazı olarak izleyebilirsiniz.

Cheesebridge bölgesinde yaşayan Kutu Cüceler, herkese zarar veren canavar olabilir bilinirler. Aslında bu bildiklerinin tam tersine Kutu Cüceleri sevimli mi sevimli mağaralarda yaşayan canavarlardır. Archibald Snatcher, bu cüceleri yok etmek isteyen bir böcektir. Bu kötü kalpli böcekten kurtulmak için Winnie'ye başvurmak zorunda kalır Kutu Cüceler. Winnie iyi kalpli, yardım etmeyi çok seven bir zengin kızdır.

Graham Annable tarafından yönetilen Kutu Cüceleri Yaratıklar Aramızda filmi çocuklar için müthiş bir anime filmidir. Sadece çocuklar için demek yanlış olur aslında. Senaristler bu filmi yetişkinlerin de izleyebileceği şekilde yazmış. Senaristlik demişken filmin senaryosunu Adam Pava, Irena Brignull ikilisi yazmış. Filmin seslendirmesini ise Elle Fanning, Ben Kingsley, Simon Pegg, Toni Collette ve Nick Frost tarafından yapılıyor. Filmi 480p HQ kalite, 720p HD kalite ve 1080p Full HD kalite olarak izleyebilirsiniz. FilmCuk olarak keyifli seyirler diliyoruz..


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)