1080p Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda

Kutu Cüceleri: Yaratıklar Aramızda

Cheesebridge'da geçen Kutu Cüceleri Yaratıklar Aramızda (The Boxtrolls) filmi Amerikan yapımıdır. 2014 tarihinde yapımına başlanan bu film aynı senenin 26 Eylül'ünde vizyona girdi. Filmi Türkçe Altyazı olarak izleyebilirsiniz.

Cheesebridge bölgesinde yaşayan Kutu Cüceler, herkese zarar veren canavar olabilir bilinirler. Aslında bu bildiklerinin tam tersine Kutu Cüceleri sevimli mi sevimli mağaralarda yaşayan canavarlardır. Archibald Snatcher, bu cüceleri yok etmek isteyen bir böcektir. Bu kötü kalpli böcekten kurtulmak için Winnie'ye başvurmak zorunda kalır Kutu Cüceler. Winnie iyi kalpli, yardım etmeyi çok seven bir zengin kızdır.

Graham Annable tarafından yönetilen Kutu Cüceleri Yaratıklar Aramızda filmi çocuklar için müthiş bir anime filmidir. Sadece çocuklar için demek yanlış olur aslında. Senaristler bu filmi yetişkinlerin de izleyebileceği şekilde yazmış. Senaristlik demişken filmin senaryosunu Adam Pava, Irena Brignull ikilisi yazmış. Filmin seslendirmesini ise Elle Fanning, Ben Kingsley, Simon Pegg, Toni Collette ve Nick Frost tarafından yapılıyor. Filmi 480p HQ kalite, 720p HD kalite ve 1080p Full HD kalite olarak izleyebilirsiniz. FilmCuk olarak keyifli seyirler diliyoruz..


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kutu Cüceleri, Alan Snow'un "Here be Monsters: An Adventure Involving Magic, Trolls, and Other Creatures" adlı kitabının beyazperde uyarlamasıdır.

  Orijinalinde Kutu Cüceleri'ne sesleriyle hayat verenler arasında Elle Fanning, Simon Pegg, Toni Collette, Ben Kingsley, Isaac Hempstead Wright (Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Bran Stark) ve Jared Harris (Mad Men dizisi) bulunuyor.

  Kutu Cüceleri'nin fragmanı, 2014'te Golden Trailer Ödülleri'nde En İyi Canlandırılmış Fragman dalında ödüle aday gösterildi. Animasyon, ayrıca En İyi Aile Posteri ödülüne layık görüldü.

  Diğer Adları:

  The Boxtrolls

  Yayın Tarihi:

  26 Eylül 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Irena Brignull, Adam Pava, Alan Snow, Anthony Stacchi, Phil Dale, Vera Brosgol

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 8 ödül & 58 adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Laika Entertainment

  Bütçe:

  $60.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 115.873 / Hasılat: 1.475.916,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)