İntikam – The Salvation | 2014 (Altyazılı)

İntikam – The Salvation | 2014 (Altyazılı)

Bir Danimarka filmi olan Kurtuluş (The Salvation) filmi, 1800'lü yılların merkezi ülkesi olan ABD (Amerika Birleşik Devletleri)'de geçiyor. Türkçe Altyazılı olarak FilmCuk tarafından sunulan filmin dublajı kısa bir süre sonra çıkacaktır.

Mads Mikkelsen'ın oynadığı Jon filmin başrolünde yer alıyor. Bir göçmen olarak yaşamını sürdüren Jon, ailesini dehşet içerisinde katleden katili bulmaya çalışacaktır. Bu katili bulduktan sonra çok müthiş bir soğukkanlılıkla katili öldürecektir. Ancak bu katili öldürmesi o bölgedeki yasa dışı liderlerin canını epey bir sıkacaktır. Jon'un oradaki bir çete lideri tarafından başı belaya girecektir.

6.9 Imdb puanıyla iyi bir izleyici kitlesi oluşturan The Salvation filmi tamı tamına 100 dakika boyunca dramatik anlar yaşatmayı hedefliyor. Filmin yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Kristian Levring otururken, senaristliğin diğer koltuğunda Anders Thomas Jensen yer alıyor. Filmde Mads Mikkelsen(Jon)'ın yanı sıra Eva Green(Madelaine), Jeffrey Dean Morgan(Delarue) VE Jonathan Pryce, Eric Cantona(Corsican) gibi ünlü aktörler de yer alıyor. FilmCuk farkı ile HD kalitede izleyebileceğiniz Kurtuluş filmi Türkçe Altyazılı olarak sunuldu. Keyifli seyirler dileriz...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)