1080p Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

Hepimizin severek ve beğenerek izlediği animasyonlardan biri olan Kung Fu Panda’nın 3’üncü filmi nihayet seyircilerle buluştu. Sevimli kahramanlarımız dövüş sanatlarında usta olmak için tüm çabalarını sergilerler. Sevimli kahramanlar, zorlu ancak imkansız olmayan bir yolculuğa çıkarlar. Fakat sevimli kahramanlarımızdan Po, “imkansız” kelimesinin ne anlam taşıdığının farkında değildir. Po, en iyisi olmak için büyük çaba sarf eder. Bu arada kayıp olan Panda Babası ortaya çıkar ve sevimli kahramanlarımız yine ortaya çıkarlar. Çılgın ikili yeni pandalarla tanışmak için gizli olan Panda Cennetine doğru yol alırlar.

Her filmde olduğu gibi kötü adam olan Kai, Çin’deki Kung fu ustalarını teker teker yenmeye başlayınca Po, imkansız olanları başarmaya çalışmaktadır. Çok sayıda sakar ve sevimli pandayı eğiterek Kung fu ustası haline getirmeye çalışır ve macera başlar.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kuzey Çin Lehçesinde çevrilen ilk film olarak tarihe geçiriyor.

  Jackie Chan filmde İngilizce dilinde 2 farklı karaktere dublaj yapan tek oyuncu ünvanını taşıyor.

  Film Çin ve Amerika ortak yapımı ilk animasyon filmi ünvanını taşıyor.

  23 Aralık 2015 tarihinde bitmesi plananan film Star Wars:Güç Uyanıyor filminin vizyon tarihine yetiştirilmesi amacıyla yapımına ara verildi.

  Kung Fu Panda 3'ün Türkçe dublaj kadrosunda Okan Yalabık  ,   Tarkan Koç  ,   Köksal Engür  ,   Deniz Uğur ,   Erdem Çalışkan yer alıyor.

  Yayın Tarihi:

  18 Mart 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Jonathan Aibel, Glenn Berger

  Yapım Şirketi:

  China Film Co., DreamWorks Animation, Oriental DreamWorks

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 12 Hafta / Seyirci: 346.443 / Hasılat: 4.180.403,31 TL (Türkiye)

  Yorumlar (3)