HD Kötü Komşular 1 – Bad Neighbours 1

Kötü Komşular 1 – Bad Neighbours 1

Kelly ve Mac Radner yeni doğan bebekleriyle birlikte sakin mi sakin bir muhitte yaşayan genç bir çift. Radner’lar yaşadıkları yeri ve komşularını fazlasıyla sevmekteyken yeni taşınan yan komşularını da aynı samimiyetle karşılarlar. Ne var ki yeni komşular hem mahallenin hem de ailenin huzurunu tehdit etmeye başlarlar.

Öğrenci derneği olarak kullanılan bu evde yaşanan şamata Radner’ları çileden çıkarır ve aile yeni komşularına küçük çaplı bir savaş açar. En zorlu rakipleri zorba Teddy ile başa çıkmaları ise bir hayli zahmetli olacaktır.

Daha önce sitemize Altyazılı olarak eklenen bu film Türkçe Dublaj olarakta eklenmiştir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmde Andrew Jay Cohen ve Brendan O'Brien’ın ilk kez senaryo yazarlığı yapmışlardır. Ayrıca ikili filmin sorumlu yapımcılığını da üstlenmişlerdir.

  Flmin senaristleri Brendan O’Brien ve Andrew Jay Cohen 20'li yaşlarla 30'lu yaşlar arasında insanların değer yargılarının ve isteklerinin ne kadar değişebildiğini ve 30'lu yaşlardaki yetişkinlere özgü korkuları kendilerinin de yaşadığından ilham aldıklarını söylüyorlar: Northeastern üniversitesindeki öğrenciler hakkında, toplumu sarsan haberin komik bir zemin oluşturacağını düşünmüşler. “Yerli halkın, çalılara işeyen, dur işaretlerini çalan ve kazalara yol açan bu üniversite öğrencileriyle nasıl uğraşmak zorunda kaldıklarını ve bu normal insanların nasıl hayatlarını yaşamaya çalıştıklarını öğrendik” diyor Cohen. “Bunlar aileleri olan ve çocuklarının güvenli bir ortamda yaşamalarını isteyen normal insanlardı. Ama bu üniversite öğrencileriyle çatışma içindeydiler. Bu bizi heyecanlandırdı çünkü farklı kuşaklar arası hikayeleri severiz. 20’li yaşlardakilerle, 30’lu yaşlardakiler arasında tamamen farklı kuşaklarda oldukları konusunda çok komik bir durum vardı.”

  Diğer Adları:

  Neighbors

  Yayın Tarihi:

  09 Mayıs 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Andrew Jay Cohen, Brendan O'Brien

  Ödüller:

  6 ödül & 11 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Good Universe, Point Grey Pictures

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 80.354 / Hasılat: 952.507,00 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?