1080p Köstebek – Imperium

Köstebek – Imperium

Filmin yönetmeni Daniel Ragussis, film senaristi Michael German ile birlikte filmi kaleme almıştır. 16 Eylül 2016’da vizyona giren Köstebek “Imperium” filminin başrollerinde Daniel Radcliffe, Toni Collette, Nestor Carbonell, Sam Trammell ve Burn Gorman rol alıyor.

Gerilim türünde olup 109 dakika süren film, 2016 ABD yapımıdır. Barry Brooker ve Jeff Elliott’un yapımcılığını üstlendiği filmin özeti şöyle; ABD’nin özel kuvvetleri FBI içerisinde önemli mevkilere yükselen Nate Foster (Daniel Radcliffe), ABD’ye kaçak yollarla koyulan Sezyum-137 izotopu davasını araştırdığı esnada bazı faşist ırkçı gruplardan haberdar olmaktadır.

Nate Foster’ın iş arkadaşı Angela Zamparo'nun (Toni Collette) grubun içerisinde yer alan bir adamın aracılığı ile grubun içerisine sızar. Foster ise bu grubun büyük olaylar yapmasına engel olmak için elinden geleni yapacaktır.

Köstebek “Imperium” filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Nate Foster karakterini canlandıran ünlü oyuncu Daniel Radcliffe roldeki saçı ile ilgili “Oldukça rahattım çünkü film için kamera önünde kazıdım ve daha önce hiç kafamı kazıtmamıştım. O yüzden orada ne olduğunu bilmiyorum. Bir yumru ya da doğum izi ya da beklenmeyen bir şey olabilirdi. Ama iyi oldu ve bu da beni rahatlattı.” dedi.

  Film çekimleri sırasında Daniel Radcliffe'in bir hayranı ısrarla Radcliffe’e ayağını imzalamasını söyledi ve sonra hemen orada bulunan bir dövme dükkanına giderek bunu kalıcı hale getirdi.

  Film FBI ajanı Michael German’ın gerçek hikâyesinin beyazperdeye uyarlaması olduğu gibi Michael German da filmin senaristleri arasında yer alıyor.

  Çekimler Hopewell-Virginia'da 20 Eylül 2015 civarında başladı ve 7 Ekim 2015'e kadar, yalnızca 17 gün sürdü.

  Yayın Tarihi:

  16 Eylül 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Michael German, Daniel Ragussis

  Yapım Şirketi:

  Atomic Features, Green-Light International, Grindstone Entertainment Group

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 2 Hafta / Seyirci: 12.489 / Hasılat: 167.128,98 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?