Koruyucu 2 – The Protector 2 (2013) Türkçe Dublaj

Koruyucu 2 – The Protector 2 (2013) Türkçe Dublaj

Ülke:

Süre:

104 Dakika

Koruyucu 2 – The Protector 2 (2013) Türkçe Dublaj İzle’meniz için hazırlanmıştır.

Filmin Özeti: Koruyucu 2 – The Protector 2 (2013) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

2013 yılı Tayland yapımı mükemmel bir Aksiyon, Dram, Suç konulu bir filmle karşınızdayız.

Filmin yönetmenliğini Formless, The Kick, Beyaz Fil gibi filmlerden tanıdığımız 1962 Tayland doğumlu Prachya Pinkaew üstleniyor. Tony Jaa, Petchtai Wongkamlao başrolünü paylaştığı Koruyucu 2 filmi 3.517 oylama ile 5.3 puana ulaşmış durumda. İlk serisi ülkemizde 11 Ağustos 2005 tarihinde yayınlanan Koruyucu filminin oyuncu kadrosunda pek bir değişiklik yok. İlk serisi kadar ikinci seriside oldukça sürükleyici olmuş. Prachya Pinkaew, Sukanya Vongsthapat ikilisinin kaleme aldığı bu güzel Tayland yapımı filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Aksiyon severler kaçırmasın.

Kham kendisine ait filin kaçırıldığını duyunca hiç zaman harcamadan onu bulabilmek için harekete geçer. İntikamını alma hevesi ile dolup taşan Kham intikam macerasında önüne çıkacak birçok engelden habersizdir. Ancak bu engelleri aşmak için elinden geleni yapacak ve önüne çıkan herkesi yenmek zorundadır. Gücü tükenmek üzereyken Interpol ajanı Kham’ın imdadına yetişir ve ona destek olur.

TR Altyazılı olarak daha önce bu film eklenmedi. Eğer TR Altyazılı izlemek isteyen varsa lütfen film istek sayfamızdan bize istekte bulunun. Koruyucu 2 Türkçe Dublaj olarak 720p, 1080p gibi kalitelerde siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)