Korku Efendisi – Sint (2010) Türkçe Dublaj

Korku Efendisi – Sint (2010) Türkçe Dublaj

Avrupa Kıtası'ndaki Hollanda'da çekilen Korku Efendisi (Saint) filminin yapımı tam 2 yıl sürdü. Yapımı bu kadar uzun süren bir filmin heralde kendisi de güzel olur diye gelir aslında seyircilerin aklına. Filmi, FilmCuk'ta izleyerek buna karar verin..

Santa Clous'un canlandırdığı Aziz Nikolas karakteri herkesin gözünde iyimser, iyi kalpli olarak yer edindi. Nikolas'ın gerçek yüzünü zaman geçtikte öğrenen halk 5 Aralık gecesi Nikolas'ı dehşetçe katleder ve öldürür. Halk herşeyin bittiğini Nikolas'tan kurtulduklarını sansalar da bu düşüncelerinden yanıldıklarını bir sene sonra 5 Aralık gecesi görecekler. Nikolas onlardan öcünü almak için geri döner..

Müthiş harikülade bir korku filmi olan Korku Efendisi 24 Ağustos 2012'de seyircisiyle buluştu. Belki de bende ilk defa karşılaşıyorum daha önce hiç görmedim; Dick Maas filmin yönetmelik, senaristlik, yapımcılık ve müzisyenliğini üstlenmekte. Maas'ın yanı sıra filmin yapımcılığını Tom de Mol'da üstlendi. Bir Hollanda filmi olan Korku Efendisi FilmCuk seyirlerine özel Full HD kalitesiyle sunuldu. Filmi 480p, 720p ve 1080p kaliteleriyle izleyebileceksiniz. FilmCuk ekibi keyifli seyirler diler..


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)