1080p Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island

Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island

Sinema severlerin en çok sevdiği ve en çok izlediği Aksiyon, Macera ve Fantastik türündeki filmlerden birisi olan Kong: Kafatası Adası “Kong: Skull Island” filminin teknik özellikleri, özeti, oyuncuları ve hakkındaki her şeyi hazırladık.

Yönetmen Jordan Vogt-Roberts’in imzasını taşıyan filmin senaryosunu Dan Gilroy, John Gatins , Max Borenstein ve Derek Connolly’a ait. 2017 ABD yapımı olan film, 10 Mart 2017’de vizyona girecek. Yapımcılığını Thomas Tull ve Jon Jashni’nin üstlendiğini Kong: Kafatası Adası filmi vizyona girer girmez sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Başrollerinde ünlü sinema oyuncuları Tom Hiddleston, Brie Larson, Toby Kebbell, Samuel L. Jackson ve John Goodman oynuyor.

ABD hükümetinin destek verdiği bir grup uzman,, 1970’li yıllarda Pasifik’te bulunan henüz keşfedilmemiş bir adada inceleme yaparlar. Grubun İngiliz asıllı lider James Conrad'dır (Tom Hiddleston) ve grubun fotoğrafçısı Weaver (Brie Larson), ABD hükümet görevlisi Randa (John Goodman) ve özel asker Packard (Samuel L. Jackson), aslında cennet gibi gördüğü adanın lanetli bir ada olduğunu kısa sürede anlarlar. Dev bir yaratığın adasına girdiklerini anlayan grup, burada ölüm kalım savaşını vereceklerdir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  10 Mart 2017 (Türkiye)

  Senaryo:

  Dan Gilroy, John Gatins, Max Borenstein, Derek Connolly

  Yapım Şirketi:

  Legendary Entertainment, Warner Bros.

  Bütçe:

  190.000.000 $ (Tahmini)

  Yorumlar (1)