1080p Kod 999 – Triple 9

Kod 999 – Triple 9

Büyük bir uyuşturucu çetesinin yaptıklarına tanıklık edeceğiz Triple 9 filmi ile. İstedikleri alışverişi sağlayabilmek için ellerinde her türlü güç bulunan bu çete, önlerine gelen herkesi temizleyerek bu işe engel olunması engellemek isteyeceklerdir. İşin içinde sadece çete değil, devletin içindeki memurlar da dahil olmuştur. Önlerindeki en büyük engel olan polisi ortadan kaldırmak isteyeceklerdir. Böylece bölgedeki en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri olacaklar. Aksiyonun ve gerilimin bir an bile dinmediği Triple 9 izle filmi John Hillcoat'ın yönetmenliğiyle ve Matt Cook kalemiyle seyircisinin karşısına çıkıyor. 28 Milyon Dolar bütçe ile çekimleri tamamlanan Triple 9 izle filmi Worldview Entertainment ve Anonymous Content yapım şirketlerinin öncülüğünde piyasaya sürülüyor. Gerilimin ve aksiyonun bolca yaşandığı Triple 9 filmini FilmCuk.Org farkı ile ilk olarak seyredenlerden olacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin ve tüm filmleri ilk olarak siz izleyin.

4 Mart olarak belirlenen vizyon tarihi ile seyircilerinde konusu ve fragmanı ile şimdiden heyecanladırıyor Triple Nine Full HD izle filmi. 105 dakikalık bu Amerikan filminin başrolünde Casey Affleck, Chris Allen rolü ile karşımıza çıkıyor. Aaron Paul, Aaron Paul rolünde, Kate Winslet, Irene rolünde, Chiwetel Ejiofor ise Terrell Tompkins rolünde seyircisiyle buluşuyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Micheal B. Jordan oyuncu kadrosunda olmasına karşın programındaki yoğunluktan dolayı setten ayrılmak zorunda kalmış. Yerine Anthony Mackie getirilmiş.

  Cate Blanchett programındaki yoğunluk nedeni ile setten ayrılmak zorunda kalmış. Yerine Kate Winslet getirilmiş.

  E. Roger Mitchell ve Norman Reedus 2010 yapımı 'Yürüyen Ölüler' adlı filmde birlikte rol almışlardı.

  Christoph Waltz oyuncu kadrosunda görev almasına karşın kendi kararı ile setten ayrılmıştır.

  Diğer Adları:

  Triple 9

  Yayın Tarihi:

  18 Mart 2016 ( Türkiye)

  Senaryo:

  Matt Cook

  Yapım Şirketi:

  Worldview Entertainment, Anonymous Content, MadRiver Pictures

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 4 Hafta / Seyirci: 15.604 / Hasılat: 217.276,50 TL (Türkiye)

  Etiketler

  :

  Yorumlar (3)