1080p Kırılma Noktası – Point Break

Kırılma Noktası – Point Break

Kırılma Noktası (Point Break) filminin başrolünü Johnny Utah rolüyle Luke Bracey üstleniyor. Geçmişi çok aydınlık olmayan Utah, geçmişi unutup kendine tertemiz bir sayfa açmak ister. Bunu yapar da ve FBI'da memur olarak işe başlar. İşe başladıktan sonra kendisine bir görev verilir. Bu görev bir hırsızlık çetesini Utah'ın çökertmesi istenmesidir. Bu görev için California'ya yolculuk etmesi gereken FBI memuru Utah, yola çıkar ve California'ya yerleşir. Johnny Utah, California'ya yerleşince hayata farklı bir bakış açısıyla bakması gerektiğini Bodhi ve genç kadın olan Tyler ile tanıştıktan sonra anlayacaktır.

1991 yılında çekilen Kırılma Noktası filminin bir bakıma yeni hali diyebiliriz. Grafikler düzeltilerek ve senaryosu tekrar gözden geçirildikten sonra 2015 yılında tekrar vizyona giriyor. 1991 yılındaki filmin yönetmenlik koltuğunda Kathryn Bigelow otururken, 2015 yapımı olan Kırılma Noktası filminin yönetmenliği Ericson Core tarafından yapılmaktadır. Aslında o zamanki film ile bu zamanki film arasındaki tek benzerlik konu diyebiliriz. Oyuncu ve yönetim kadrosu baştan aşağı değişmiş durumda. ABD yapımı olan ve aksiyon filmi olan Kırılma Noktası (Point Break) 2016 yılında vizyona girecek. Vizyon tarihi 15 Ocak olarak belirlenmiş. Henüz Imdb puanına sahip olmamasına rağmen şahsi düşüncem filmin iyi bir puana sahip olacağı ve iyi bir gişe elde edeceği.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Gerard Butler filmin kadrosundaydı ancak anlaşmazlık çıkınca projeyi bıraktı.

  Filmin baş karakteri Bodhi'yi oynaması için Tom Hardy, Colin Farrell, Hugh Jackman, Jeremy Renner, Chris Hemsworth ve Garrett Hedlund ile görüşüldü.

  Filmde; efsanevi sörfçü Laird John Hamilton ve Sebastian Zietz , profesyonel kaykaycı Bob Burnquist gibi dünyaca ünlü atletler görev alıyor.

  Yayın Tarihi:

  25 Aralık 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Kurt Wimmer, Rick King, W. Peter Iliff, Kurt Wimmer, W. Peter Iliff, Rick King, W. Peter Iliff

  Yapım Şirketi:

  Alcon Entertainment, DMG Entertainment, Ehman Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 57.335 / Hasılat: 820.526,43 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Kırılma Noktası – Point Break" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)