HD Kesik Yılan – Cut Snake

Kesik Yılan – Cut Snake

Son zamanların en iyi gerilim filmleri arasında yerini alan Kesik Yılan “Cut Snake” filmini siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemize ekledik. 2014 Avustralya yapımı olan ve 94 dakika süren filmi Tony Ayres yönetiyor. Filmin yönetmenliğini yapan ve aynı zamanda Michael Mcmahon ile birlikte filmin yapımcılığını yapan Tony Ayres , filme muhteşem bir emek vermiş.
Başrollerde oynayan Jessica De Gouw , Alex Russell , Sullivan Stapleton , Paul Moder ve Robert Maxwell filmde muhteşem bir şekilde rol alıp izlenmeye değer bir film olarak filmi severlerine ulaştırmıştır. Bizde Kesik Yılan “Cut Snake” filmi full HD olarak sitemize ekledik.

Avustralya'nın Victoria Eyaletinin başkenti Melbourne’de 1970’li yıllarda genç bir adam, kente yeni taşınmış ve kendine yepyeni bir hayat kurmak istemektedir. Sparra, Paula (Jessica De Gouw) isimli şahane bir bayanla nişanlıdır. . Sparra’nın Geleceğe yönelik yeşermekte olan umutları geçmişten kalan bir hesap için dönen Pommie’nin (Sullivan Stapleton) ortaya çıkmasıyla sönmeye başlar. Sparra, geçmiş hayatını geride bıraktığını zannetmektedir, lakin geçmiş hayatının tam da orta yerine gelmiştir.

Filmcuk sitesi olarak Kesik Yılan “Cut Snake” filmini Full HD olarak izledikten sonra değerli yorumlarınızı yazmanızı temenni ediyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film, 14. Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali seçkisinde.

  Yayın Tarihi:

  24 Eylül 2015 (Avustralya)

  Senaryo:

  Blake Ayshford

  Yapım Şirketi:

  Matchbox Pictures, Retro Active Films, Tycho Productions

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?