1080p Kartal Eddie – Eddie The Eagle

Kartal Eddie – Eddie The Eagle

Tüm hayatını spora adayan Eddie, ilk önce şansını Kış Olimpiyatları'na girmek için dener. Ancak Olimpiyatlara giremez ve kayakla atlama sporuna hayatını adar. Bir çok spor dalında şansını dener ve başarılı olduğu tek dal bu olur. Gerçek hayattan esinlenilerek sinemaya uyarlanan Kartal Eddie filminde Michael Edwards(Eddie), filmin merkezine alınıyor. Eddie, kayakta kendini günden güne geliştirir ve dünyaca tanınan isimler arasında yer almayı başarır. Eddie, vücut olarak sportif olarak durmasa da azmi ve çabasıyla dünyaca tanınan biri olmayı başarır.

Filmin başrolü olan Eddie rolünde Taron Egerton ismi yer alıyor. Hugh Jackman, Edvin Endre ve Dickon Tolson gibi isimler de bu filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. 1 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren Kartal Eddie filminin yönetmenliğini Dexter Fletcher üstleniyor. Filmi sitemizden 720p ve 1080p kaliteleriyle seyredebilirsiniz


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Taron Egerton Hugh Jackman'nın fiziği hakkında önünde saygıyla eğildiğini belirtirken ''Hugh Jackman'nın kollarını gördünüz mü? Kafamdan büyükler!'' diyerek ekledi.

  Taron Egerton,  Matthew Vaughn ve  Gary Barlow'un birlikte oynadığı 2'ci film . İlki Kingsman: Gizli Servis'' idi.

  Filmin çekimleri 9 Mart 2015  tarihinde başladı.

  Yayın Tarihi:

  01 Nisan 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Simon Kelton, Sean Macaulay

  Ödüller:

  1 Ödül & 3 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Marv Films, Saville Productions, Studio Babelsberg

  Bütçe:

  $23.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Hafta / Seyirci: 6.721 / Hasılat: 92.459,58 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)