1080p Karanlık Yerler – Dark Places

Karanlık Yerler – Dark Places

Libby Day ve ailesi Kansas şehrinde bir kasabada hayatlarını sürdürmektedirler. Hayatlarını çiftçilik yaparak geçiren aile normal bir yaşam sürmektedirler. Vahşi ve olağındışı bir şekilde katledilen Day ailesinden sadece Libby kaçmayı başarabilmiştir. Libby, ailesi katledilirken henüz 5 yaşındadır ve o bölgeden kaçmak için zorlu yolları aşması gerekecektir. O zamanlarda kar yağdığı için yollar tamamen ölümcül olmaktadır. Bu zor şartlardan bir şekilde kurtulmayı başaran Libby, ailesine yapılan vahşice katliamı bir türlü unutmamaktadır. Aradan 20-25 yıl kadar çok uzun bir süre geçmesine rağmen yine de bu olayı unutamayan Libby, sonunda olayın üstüne gitmeye karar verir. Gizemli cinayetleri araştıran bir gruba denk gelen Libby, bu grupla beraber cinayetin derinlerine inecektir. Hayatını karartan bu katliamın kimin tarafından yapıldığını bulmasına ramak kalacaktır. 26 Haziran'da vizyona girecek olan Dark Places Filmi, 6.5 Imdb puanına sahiptir. Charlize Theron'un başrolünü üstlendiği 2015 yapımı gerilim ve dram filmi olan Dark Places'in oyuncu listesine baktığımızdan Theron'un dışında Christina Hendricks, Chloë Grace Moretz, Drea de Matteo ve Nicholas Hoult gibi aktörlerin yer aldığını görüyoruz. Gilles Paquet-Brenner'ın yönettiği bu filmi FilmCuk.Com farkı ile HD kalitede izleme şansı bulacaksınız. Ayrıca filmin senaristliğini Gillian Flynn ve aynı zamanda filmin yönetmeni olan Gilles Paquet-Brenner üstlenmektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu Film Hakkında;
  Filmin senaryosu Gillian Flynn'in kaleme aldığı Dark Places adlı romandan beyazperdeye uyarlandı. nlü yazarın ses getiren Gone Girl romanı da 2014'te David Fincher imzasını taşıyan Kayıp Kız filmine uyarlanmıştı.

  Oyuncular ve Rolleri Hakkında;
  Filmin başrolü için Amy Adams ile anlaşılacaktı ancak projenin yapım hazırlıklarına başlanıldığında Adams'ın uygun olmaması üzerine rol Charlize Theron'un oldu.

  Nicholas Hoult ve Charlize Theron'un birlikte rol aldığı ikinci film. İkili daha önce Mad Max: Fury Road'da kamera karşısına geçmişti.

  Yayın Tarihi:

  26 Haziran 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Gillian Flynn, Gilles Paquet-Brenner

  Yapım Şirketi:

  Exclusive Media Group, Mandalay Vision, Cuatro Plus Films

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 7 Hafta / Seyirci: 24.631 / Hasılat: 279.275,64 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)