1080p Kara Düzen – Black Mass

Kara Düzen – Black Mass

Yine Johnny Depp klasiği ile Kara Düzen(Black Mass) filmi seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Johnny Depp'in başrolünü üstlendiği Whitey Bulger karakteri, suçlu rolünü üstlenmektedir. Yaklaşık 15 yıl kadar hayatını kaça olaran sürdüren Bulger, sonunda 2011 yılında Kaliforniya'nın Santa Monica şehrinde yakalanır ve hapse hatılır. Hakkında çok büyük suçlamalar vardır 11 cinayet gibi.. Bu suçlamalar yüzünden müebbet hapis cezası yiyen Bulger, cezaevinden kurtulmanın yollarını arıyor. Kendisine FBI'dan teklif gelir ve bu iş sonucunda serbest bırakılması teklif edilir. İş ise sağlam bir mafyaya karşı FBI'da gizli ajan olarak görev yapması gerekecektir. 9 Ekim 2015 tarihinde seyircisiyle karşılacak olan Kara Düzen filminin yönetmenliğinde Scott Cooper ismi yer alıyor. Whitey Bulger'in abisi olan Bill Bulger rolünü Benedict Cumberbatch üstleniyor. Filmin senaristlik koltuğuna baktığımızda epey kalabalık olduğunu görüyoruz. Mark Mallouk, Jez Butterworth, Dick Lehr ve Gerard O'Neill isimlerin olduğunu görmekteyiz. Bakalım bu dörtlü seyircilerinin dikkatini çekebilecek şekilde senaryo yazabildi mi ? Film düştüğünde ilk olarak sitemize HD kalitede eklenecektir. Takip etmeye devam edin. :)


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  New York Times çok satanlar listesindeki "Black Mass: The True Story of an Unholy Alliance Between the FBI and the Irish Mob" adlı kitaptan beyazperdeye uyarlandı. Kitap Dick Lehr ve Gerard O'Neill ikilisi tarafından kaleme alınmıştı.

  Johnny Depp ücretlerle ilgili anlaşmazlıklar nedeniyle projeyi terk etti ancak sonra başrol olarak geri döndü. Ünlü oyuncu aynı zamanda rol aldığı filmleri izlememe kuralını bu filmle kırdığını açıkladı.

  Yayın Tarihi:

  16 Ekim 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Mark Mallouk, Jez Butterworth

  Ödüller:

  5 Ödül & 21 Adaylık

  Yapım Şirketi:

  Cross Creek Pictures, RatPac-Dune Entertainment, Grisbi Productions, Le

  Bütçe:

  $53.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 6 Hafta / Seyirci: 46.199 / Hasılat: 682.212,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (2)