1080p Kaptan Fantastik – Captain Fantastic

Kaptan Fantastik – Captain Fantastic

Bu yeni film olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Kaptan Fantastik (Captain Fantastic) filmi hemen hemen bütün kategorileri içinde barındırıyor. Zira Drama, Duygusal, Komedi ve Romantik türünde olması bu filmin ne kadar izlenmeye değer olduğunu gösteriyor.

Usta oyuncu kadrosuyla, muhteşem yönetmeniyle ve başrollerde oynayan Viggo Mortensen, Steve Zahn, Missi Pyle, Kathryn Hahn, Frank Langella’nın çabaları ise filmin ne derece kaliteli olduğunu göstermektedir.

Matt Ross isimli deneyimli yönetmenin imzasıyla yapılan film ABD’nin Kuzeybatı Pasifik ormanlarında geçiyor. Ben Cash, burada medeniyetten uzakta sakin bir yaşam sürüyor. Kendi çocuklarını da bu şekilde yetiştiren Ben, eşi Leslie’nin ani ölümü karşısında yıkılır ve mecburen şehre gidip yaşamak zorunda kalır. Ben ve çocuklarının şehirdeki yaşama alışması ise çok zor olacaktır.

Kaptan Fantastik filmini sitemizde kaliteli bir şekilde full HD ve 1080p kalitesinde izlemek için videolara tıklayın.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yönetmen Matt Ross, San Francisco'daki bir gösteriminde bir grup çocuğun filmin başrolü Viggo Mortensen'e  "Summer Dad (Yaz Baba)" lakabını taktığını söyledi.

  Filmin düğün sahnesinde Viggo Mortensen'ın giydiği kırmızı desenli gömlek, Mortensen'ın 34 yıl önce Bruce Springsteen'in "Highway Patrolman" adlı şarkısının müzik klibinde giydiği gömleğin aynısıdır.

  Yönetmen Matt Ross, ebeveyn olmasının kendisine bu filmde ilham verdiğini dile getirdi.

  Yayın Tarihi:

  25 Kasım 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Matt Ross

  Yapım Şirketi:

  Electric City Entertainment, Post Haste Digital, ShivHans Pictures

  Box Office:

  İlk Hafta Sonu (3 Gün) Hasılat: 93.824 $ / Toplam Hasılat: 5.816.403 $ (ABD)

  Yorumlar (1)