HD Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier

Kaptan Amerika: Kış Askeri – Captain America: The Winter Soldier

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz.

S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

ABD (2014) yapımı bu film Türkiyede 11 Nisan 2014 tarihinde vizyona girdi. Anthony Russo, Joe Russo iki yönetmenin imzası bulunan Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier (2014) adlı filmin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Chris Evans, Cobie Smulders, Stan Lee ünlü isimler yer almaktadır. Filmin süresi 116 Dakika, IMDb Puanı ise 8.0 olup Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera türü enfes bir film dir.

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier (2014) Türkçe Dublaj izle 'mek için bence bahaneniz olmamalı. Her filmden bir ders çıkarabiliriz... Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Kaptan Amerika 2, Captain America 2

    Yorumlar (5)