1080p Kanlı Girdap – The Ghosts of Garip (Yerli Film)

Kanlı Girdap – The Ghosts of Garip (Yerli Film)

Bir belgesel yönetmeni olan John Gillespie, Kazıklı Voyvoda alakalı bir film çekmeye karar verir. Voyvodo ile ilgili araştırmalarını derinleştirirken, İstanbul'daki bir üniversitede de akademisyen olan sevgilisi Nina, dan kendisine bir haber gelir. Nina, Kazıklı Voyvoda ile ilgili bazı bilgilere ulaştığını söyler. Bunun üzerine John Gillespie ve arkadaşları İstanbul'a doğru yolculuğa çıkar. Voyvoda zamanında esrarengiz bir şekilde öldürülmüş ve cesedine ulaşılamamıştır. Araştırmaları sonucu cesedin İstanbul'a getirildiği kanısına varırlar. Araştırmalarını daha da fazla derinleştirince bir köye gelirler. Bu köyde Kazıklı Voyvoda işkence sonucu öldürdüğü çocukların mezarları bulunur. Gün geçtikçe herşey yavaş yavaş ortaya çıkar ve büyük bir dehşet ile karşı karşıya kalırlar.

Filmin oyuncu kadrosunda Selma Ergeç, Selim Bayraktar gibi Türk aktörler bulunurken Gianni Capaldi, Natalie Burn ve Guillermo Iván gibi yabancı isimler de Kanlı Girdap filminin oyuncu kadrosunda yer alıyor. 22 Temmuz'da ülkemizde vizyona girecek olan bu korku filminin yönetmenliğini Şilili yönetmen Patricio Valladares üstleniyor. 2016 yapımı Amerika ve Türkiye ortak yapıtı olan The Ghosts of Garip filmi şimdiden izleyicilerinde büyük bir merak duygusu oluşturmuş durumda.

Patricio Valladares ismini daha önce Hidden in the Woods, Toro Loco, Nightworld ve Downhill filmleri ile duymuştuk. Filmin aynı zamanda başrolünü üstlenen Selma Ergeç'i, Muhteşem Yüzyıl, Yarım Elma, Gönül işleri dizilerinden ve Senin Hikayen filminden hatırlıyoruz. Bakalım bu korku filmi ülkemizde beklendiği kadar ilgiyi görebilecek mi..?


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  22 Temmuz 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  Loris Curci, Barry Keating

  Yapım Şirketi:

  FBR Productions, Golden Ceiba Productions

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?