HD Kan ve Kefaret – Blood of Redemption

Kan ve Kefaret – Blood of Redemption

Bir Amerikan filmi ile daha karşınızda Marco Cappetta.. 2013 yapımı olan Kan ve Kefaret (Blood of Redemption), FilmCuk seyircilerine özel Türkçe Dublaj olarak yüklendi. İsteğe göre filmin Türkçe Altyazılısı da eklenecektir.

Billy Zane'in canlandırdığı Quinn, bulunduğu bölgenin en zengin iş adamlarından biridir. Hatta en zengini bile diyebiliriz. İllegal yollarla zenginliğe ulaşan Quinn, hiç beklemediği anda beklemediği bir durumla karşılaşır. Quinn'in rakipleri onun yasadışı işler yaptığını kanıtlar ve polise şikayet eder. Bu olaydan sonra cezaevine giren adam herşeyini kaybeder. Cezaevinden çıktıktan sonra herşeyden vazgeçer ve intikam peşine düşer..

Giorgio Serafini'un yönetmenliğini ve senaristliğin üstlendiği Kan ve Kefaret filminde Giorgio'nun yanı sıra senaristlik koltuğunda Shawn Sourgose'da bulunuyor. 19 Aralık tarihinde (yaklaşık geçen sene bu günlerde) vizyona giren aksiyon ve gerilim dolu filmin oyuncu kadrosunda Billy Zane(Quinn)'in yanı sıra Dolph Lundgren, Robert Davi, Robert Miano, Vinnie Jones gibi ünlü oyuncular da yer alıyor. FilmCuk bu filmi istediğiniz ve isteyebileceğiniz görüntü kaliteleri ile sundu. İster HD görüntü ister kota dostu görüntü. İyi seyirler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?