Kan Kokusu – We Are What We Are (2013) Türkçe Dublaj

Kan Kokusu – We Are What We Are (2013) Türkçe Dublaj

Kan Kokusu – We Are What We Are (2013) Türkçe Dublaj İzle’meniz için hazırlanmıştır.

“Kan Kokusu” (We Are What We Are) filminin ana konusu ‘sır’ üzerine yoğunlaşmış ve korku türü ile pekiştirilmiş. Parkers ailesi babalarının baskısı ve diktaktörlüğünden ve tüm çevrelerinden uzak, mütevazı bir hayat sürdürmektedirler. Anneleri genç yaşta beklenmeyen bir şekilde hayata gözlerini yumar ve Iris ile Rose adlı kız kardeşler Rory adında küçük kardeşlerine göz kulak olup onu büyütmek zorunda kalacaklardır. Ailenin geçmişte ürkütücü ve sıra dışı bir sırrı vardır, bu sırrı yüklenmişlerdir ve bir gün Fırtına nedeni ile taşan nehir ailenin uzun süredir sakladığı bu korkunç sırrın ipuçlarını ortaya çıkaracaktır. Ve bundan sonraki süreçte kapıları sürekli kasabalı halk tarafından çalınıp rahatsız edileceklerdir.

Korku tadındaki bu film gerilim ve dram konularınıda ele alıyor. 2013 ABD (Amerika), yapımı Kan Kokusu filmi, ülkemizde 1 yıl sonra net olarak 04 Nisan 2014 tarihinde vizyona girdi. 5.8 puan ile orta seviyeli bir gerilim korku türü film olan Kan Kokusu, yönetmen tarafından çekilmek istenmeyip ilk başlarda sıcak bakılmamış. Jim Mickle sıcak bakmadığı bu filmin senaristleri ile konuştuktan sonra fikrini değiştirip bu filmi kendilerince yorumlayarak yeniden çekmeye karar vermişler. Bu filmin ilham kaynağı ise japon korku filmleri’dir.

“We Are What We Are” adlı filmin yeniden çevrilmiş hali olan Kan Kokusu filmi, sunumunu Sundace Film Festivali’nde yaptıktan sonra Cannes Film Festivalin festivalin’de oldukça etkileyici eleştiriler almıştır.

Kan Kokusu sizler için özenle seçilip hazırlanmıştır. 720 HD kalitede oldukça keyifle izlenebilecek bu filmi izledikten sonra yorum yapmayı unutmayın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)