1080p Kağıttan Kentler – Paper Towns

Kağıttan Kentler – Paper Towns

Romantizmin ağır bastığı bir film diyebiliriz Aslında Kağıttan Kentler (Paper Towns) filmine. Nat Wolff'un başrolünü Quentin Jacobsen karakteriyle üstlendiği bu romantik filmin henüz Imdb puanı bulunmuyor. Jacobsen, hayatının merkezine aldığı kız olan Margo Roth Spiegelman'ın kaybolması üzerine büyük bir üzüntü ve endişe içerisine düşer. Spiegelman'ı bulmak için macera dolu bir yolculuğa başlar. Sonucu ne olursa olsun aşık olduğu kızı bulmak zorunda olduğuna inanır genç çocuk Quentin Jacobsen.

Cara Delevingne ve Nat Wolff'un, Margo Roth Spiegelman ve Quentin Jacobsen karakterleri ile başrollerini üstlendiği Kağıttan Kentler filminin yönetmenlik saltanatında Jake Schreier ismi oturuyor. Filmin diğer oyuncularının; Halston Sage(Lacey Pemberton), Austin Abrams(Ben Starling), Hannah Alligood(Young Margo) ve Josiah Cerio(Young Quentin) olduğunu görüyoruz. Kurgusunu yani senaryosunu yazan isim ise John Green'dir. Henüz Imdb puanı bulumayan Paper Towns filminin Türkiye'deki seyircisiyle buluşma tarihi 2015 yılının 24 Temmuz'u olarak belirlenmiş. Yaklaşık 6-7 ay sürede çekimleri tamamlanan bu romantik film, ABD yapımıdır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Jake Schreier, 2012 yılında kamera arkasına geçtiği ve başrolde Frank Langella'nın yer aldığı Robot ve Frank filmiyle ilk uzun metrajlı projesine imza atmıştır. Ksğıttan Kentler filmi ise Schreier'in ikinci uzun metrajlı filmidir.

  Yayın Tarihi:

  24 Temmuz 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  John Green, Scott Neustadter, Michael H. Weber

  Ödüller:

  3 Ödül & 2 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  Fox 2000 Pictures, Temple Hill Entertainment

  Bütçe:

  $12.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 98.562 / Hasılat: 1.081.487,82 TL (Türkiye)

  Resimler

  "Kağıttan Kentler – Paper Towns" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (12)