Kafes (Yerli Film)

Kafes (Yerli Film)

Darbe dönemine Vatan sevdalılarının gözüyle bakan ilk sinema filmi olma özelliğine sahip bir dönem filmi olan "Kafes" Darbe döneminden bir kesit sunuyor. Tek endişeleri Vatan olan çocukların hikayesi "Kafes" 2 Ekimde vizyona giriyor!

"Kafes" filminin yapımcılığını Yasemin Nak ile Bülent Aydoğan üslenirken, Senaristliğini Bektaş Topaloğlu Yönetmen koltuğunda ise Mahmut Kaptan yer almaktadır. Filmin en dikkat çekici yönü ise, İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu, Barış Küçükgüler, Meda Arat, Erdal Cindoruk, gibi oyuncuların yer almasıdır. Ertuğrul Dursun Önkuzuya"da yer verilen filmde Önkuzuyu Tolga Yüce canlandırmaktadır.

2015 yapımı yerli film 117 dakika süren "Kafes" filminin çekimleri Ankara'nın çeşitli semtlerinde yapılmıştır. Hamamönü, Hamamarkası, Gölbaşı ve Ulucanlar Cezaevi gibi yerlerde çekimleri tamamlanmıştır.

O dönemin canlı tanıklarından Lütfi Şahsuvaroğlu ve birçok ismin hikayesi ile derlenmiş olan "Kafes" filmi için sinemalarda yerinizi ayırmayı unutmayın! FilmCuk ekibi olarak bu filmi şiddetle sinemada izlemenizi tavsiye ediyoruz.

NOT: Söz verdiğimiz gibi Nette İlk! Gençler facebook paylaşımı ve yorum patlaması bekliyorum. Başka yerde yok boşa arama! 😀

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (138)