Joe | 2013 (Türkçe Dublaj)

Joe | 2013 (Türkçe Dublaj)

Sıkı durun.! FilmCuk 'tan gececiler özel bir sürpriz daha... Mükemmel bir Nicolas Cage filmi. Hemde nette ilk!

Joe 2013 Türkçe Dublaj izle mek için hazırlanıp beğeninize sunulmuştur. Drama türündeki bu filmin yönetmeni David Gordon Green, Oyuncu kadrosunda ise Gary Poulter, Nicolas Cage, Ronnie Gene Blevins, Tye Sheridan gibi ünlü isimler yer almaktadır. En iyi artısı ise filmin IMDb puanı 'nın 7.0 gibi mükemmel bir rakama sahip olması. ABD (Amerika) yapımı Joe adlı film 11 Nisan 2014 tarihinde Türkiyede gösterime girdi.


Texas’ın küçük bir kasabasında geçen hikayede, geçmişini unutmaya çalışan ve gündüzleri koruda çalışıp akşamları içen Joe Ronsom’ın yolu, ailesinin içinde bulunduğu kaos ortamını sonlandırmak için yollara düşen 15 yaşında Gary ile kesişiyor. Gary ailesini geçindirebilmek için iş ararken Joe Ransom ile karşılaşır ve ikisinin de hayatı beklemedikleri şekilde değişir.

Joe geçmişte işlediği suçlardan arınmanın ve tüm hatalarını telafi etmenin yolunu ararken, Gary, henüz tanımadığı Joe’yu koşulsuzca önemsemeye ve rol model olarak görmeye başlar. Joe ise hayatında ilk kez birisi için önemli olabileceğini düşünür ve Gary’yi kanatları altına alır.

Amerikan bağımsız sinemasının öne çıkan isimlerinden David Gordon Green’in yönettiği filmin başrollerini Nicolas Cage, Tye Sheridan ve Ronnie Gene Blevins paylaşıyor.

Filmi izlemek için daha ne duruyorsunuz?


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?