1080p Jason Bourne

Jason Bourne

120 Milyon Dolar bütçe ayrılarak çekimleri tamamlanan Bourne serisinin 5. filmi seyircisiyle karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. Film, önceki serilerinden çok büyük ilgiyle karşılaşmıştı. Bu filmde de tabii ki diğer filmlere göre beklenti daha da büyük.

Matt Damon tarafından filmin başrol karakteri olan Jason Borune'nin canlandırıldığı aksiyon ve suç filmi yine seyircilerine nefes kesici anlar yaşatmak için geliyor. CIA'nin en eski ve en ölümcü ajanı tekrar piyasaya çıkar. Bu sefer işler oldukça zor olacaktır. Bourne ise bu ajanın peşine takılacak ve onu etkisiz hale getirmeye çalışacaktır. Filmin başrolünü üstlenen Matt Damon, aynı zamanda filmin senaristliğinde ve yapımcılığında da yer alıyor. Filmin başrol karakteri yani Jason Bourne'nun yaratıcısı ise yine filmin senaryosunu üstlenen Robert Ludlum'a ait. Jason Bourne filmi için aksiyon severler şimdiden sabırsızlanıyor. Filmdeki beklenti oldukça yüksek bakalım bu film bu beklentiyi karşılayabilecek mi ? Genel olarak bu kadar yüksek beklenti olan filmler bir çok izleyiciyi hüsrana uğratır. Filmin oyuncu kadrosunda Nicky Parsons rolü ile Julia Stiles'i, Robert Dewey karakteri ile Tommy Lee Jones'ı, Aaron Kalloor karakteri ile Riz Ahmed ve CIA Ajanı rolünde ise Neve Gachev isimlerini görüyoruz. UIP tarafından Türk dağıtımcılığı yapılan Jason Bourne filminin yapımcılığını Universal Pictures şirketi üstleniyor. Film fragmanı ile daha da heyecan verici aslında. Seyirciler filmi izleyebilmek için bir an önce 29 Temmuz 2016 tarihine gözlerini dikmiş durumda. Bu film vizyona düştükten kısa bir süre sonra ise FilmCuk.Org ekibi tarafından hazırlanarak seyircilerimize sunulacak. Nette ilk izleyenlerden olmak, bu nefes kesen filmi bir an önce izlemek için bizi takip etmeyi unutmayın. Şimdiden tüm sinema severlere keyifli seyirler diliyoruz..


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Matt Damon'ın ikonik hale gelen Jason Bourne rolüne geri dönmek için tek şartı filmin yönetmen koltuğunda Paul Greengrass'ın oturmasıydı.

  Jason Bourne filmi Tony Gilroy'un dahil olmadığı ve senaryosunda göev almadığı ilk Bourne filmi olacak.

  Yunanistan'da çekimlerine izin verilmeyen film sebebiyle Kanarya Adaları'ndaki Tenerife bölgesine Atina'yı kopyalayan set kuruldu.

  Filmde birlikte boy gösteren Matt Damon ve  Vincent Cassel daha önce Ocean's 12 ve Ocean's 13 filmlerinde de birlikte rol almıştı.

  Yayın Tarihi:

  29 Temmus 2016(Türkiye)

  Senaryo:

  Paul Greengrass, Christopher Rouse, Robert Ludlum

  Yapım Şirketi:

  Universal Pictures, Kennedy/Marshall Company, The, Captivate Entertainment

  Bütçe:

  120.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 8 Hafta / Seyirci: 352.614 / Hasılat: 4.232.324,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (1)