İyilik – Favor (2013) Full HD izle | 720p, 1080p | Türkçe Altyazılı

İyilik – Favor (2013) Full HD izle | 720p, 1080p | Türkçe Altyazılı

İyilik Favor adlı film oldukça kaliteli bir çekime sahip. Başrolde Blayne Weaver , Jeffrey Combs gibi oyuncular yer alırken, Yönetmenliğini ise Paul Osborne üstlenmektedir. Gerilim türü bu filmin konusu ise henüz Türkçe olarak arşivlerde bulunmamaktadır.

İngilizce olarak filmin özetini ve konusunu paylaşıyorum, anlayan ve iyi çevirebilecek biri var ise çevirip yorum atarsa memnun olurum. :))

İNGİLİZCE ÖZETİ;
Kip's perfect life is put in jeopardy when the waitress with whom he's having a casual fling is accidentally killed in their motel room. Desperate, he turns to childhood friend and loser, Marvin, to help get rid of the body. Marvin agrees which begins the unraveling of their friendship and ultimately leads both to murderous acts they never thought themselves capable of.

Film ve Dizi İsteğinde Bulunmak İçin Tıklayın!DNS Değiştirme ve Sıkça Sorulan Sorular!

LÜTFEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALARI OKUYUNUZ;

Filmler geç açılabilir 2/3 dakika videonun yüklenmesini bekleyin. Eğer yinede açılmazsa, internetiniz yavaş demektir. Video playerin sağ alt kısmında bulunan görüntü kalitesini düşürüp izlemeyi deneyiniz. 240p/360p/480p/720p/1080p Gibi rakamlar videonun görüntü kalitesidir, ne kadar yüksek olursa o kadar yüksek hızda kuvvetli internet gerektirir.

Sitemizdeki tüm Video, Film ve Dizi’ler açılmıyor ise yada alt yazısında sesinde arızalı bölümleri varsa, lütfen ilgili videonun altına yorum yaparak bize bildiriniz. Ayrıca izlediğiniz film veya diziler hakkında tecrübelerinizi yorum yaparak bildiriniz. Yorumlarınız bizim için değerlidir, gelişmemize ve daha iyi hizmet sunabilmemiz açısından yorumlarınız büyük önem taşımaktadır.

İyilik – Favor (2013) adlı film Tek Parça Full HD, TR Altyazılı, Türkçe Dublaj, Görüntü kalitesi olarak 360p,480p,720p gibi seçenekler ile farklı player ve alternatifler ile eklenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?