HD İtirazım Var (Yerli Film)

İtirazım Var (Yerli Film)

'İtirazım Var' adlı yerli film beyazperdede en son 'Sen Aydınlatırsın Geceyi' filmiyle kamera arkasına geçen, televizyondaysa Ben de Özledim dizisiyle izleyiciyle buluşan Onur Ünlü'nün son sinema filmi. Başrolünde Serkan Keskin'in yer aldığı polisiye türündeki filmin senaryosu ve yönetmenliği Onur Ünlü'ye ait. Diğer rollerde ise Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant gibi isimler bulunuyor.

İtirazım Var adlı yerli filmimiz IMDb 'den 8.3 gibi yüksek bir puan ile başarıya imza atmıştır. Oldukça sürüykleyici bu filmi tek parça olarak kesintisiz izlemenizi tavsiye ederim.

Eski bir boksör olan Selman Bulut, artık imamlık yapmaktadır. Günün birinde, çalıştığı camide bir cinayet gerçekleşir. Polisin olayın üzerinde hiç durmaması üzerine Selman, cinayeti çözmek için tek başına çaba göstermeye başlar.

Leyla ile Mecnun dizisiyle büyük bir şöhret kazanan Onur Ünlü'nün yönettiği filmde, yönetmenin vazgeçemediği isimlerden Serkan Keskin başrolde oynuyor. Keskin'e Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Osman Sonant gibi isimler eşlik ediyor.

Gösterime girmeden önce +18 yaş sınırı getirilen film, daha sonra +15 olarak sınırlandırıldı.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Onur Ünlü, bu filmin ''Polis'' ve ''Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi'' filmlerinin ardından serinin üçüncü ayağı olduğunu ve yapmak istedikleri on filmlik bir 'milli cinayet koleksiyonu' serisine ait olduğunu belirtti.

  Yönetmen Onur Ünlü senaryosunu yazıp yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlendiği Polis filmiyle ilk uzun metraj deneyimine imza atmıştı. Ardından Çocuk, Güneşin Oğlu, Beş Şehir ve Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi gibi kimi festivallerden ödüllerle dönen filmlerle izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen, Leyla ile Mecnun dizisinin ardından geniş bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Bir önceki projesi Sen Aydınlatırsın Geceyi hem izleyici hem de eleştirmenlerden olumlu yorumlar almış; İstanbul Film Festivali'nde En İyi Film de dahil olmak üzere dört dalda ödüle layık görülmüştü.

  Film, 33. İstanbul Film Festivali kapsamında Türkiye prömiyerini yaparak ilk kez seyircisi ile buluştu.

  Filmin başkarakteri Selman Bulut rolünde tiyatro ve sinema oyuncusu Serkan Keskin'i görüyoruz. Serkan Keskin ve Onur Ünlü daha önce Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizileri ile Güneşin Oğlu ve Sen Aydınlatırsın Geceyi filmlerinde de birlikte çalışmışlardır.

  Diğer Adları:

  Let's Sin

  Yayın Tarihi:

  18 Nisan 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Onur Ünlü

  Ödüller:

  5 ödül & 8 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  U10 Film

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 30 Hafta / Seyirci: 138.356 / Hasılat: 1.477.494,44 TL (Türkiye)

  Yorumlar (126)