İnsan Avı – A Most Wanted Man | 2013 (Türkçe Dublaj)

İnsan Avı – A Most Wanted Man | 2013 (Türkçe Dublaj)

İnsan Avı Filmi 3 ortak ülkenin yapımını üstlendiği bir Gerilim filmidir. Almanya, ABD ve İngiltere yapımı ‘İnsan Avı’ Ülkemizde 05 Eylül 2014 tarihinde vizyona girerek 3 hafta vizyonda kalıp 14.343 defa izlenep ve 212.497,0 TL hasilata ulaşmıştır. Anton Corbijn Anton Corbijn Inside Out adlı filmden tanıdığımız Hollanda doğumlu başarılı yönetmen Anton Corbijn in imzasını taşıyan ‘İnsan Avı’ Rachel McAdams, Willem Dafoe, Philip Seymour Hoffman, Derya Alabora, Robin Wright gibi ünlü oyuncuları içinde barındırıyor. Senaristliğini ise Andrew Bovell yapmaktadır. IMDb üzerinden dünya genelinden toplanan film eleştirmenleri ve film severler tarafından 9 bin kusür oy kullanılarak 7.0 gibi mükemmel bir başarıya ulaşmıştır.

Esrarengiz görünüme sahip bir adam.! Yarı Rus yarı çeçen olan bu adam illegal yollardan Almanya’nın büyük şehirlerinden olan Hamburg’a giriş yapmıştır. Birtakım olaylardan ve kişilerden kaçarken kendisini Hamburg’un müslüman olan mahallelerinden birinde bulur, ve burada sığınmacı olarak yaşamaya başlar. Türk bir aile kapılarını açmıştır, kendisine yardımcı olur. Bu süre içerisinde birazda olsun geçmişinden kurtulup rahatlamış olan bu Esrarengiz adam kısa bir süre sonra kendisini görmeye misafir olarak gelenlerin sayısı artmaya başlayınca bu durum aileyi rahatsız ederek beraberinde anlamsız şüpheler doğurur. Alman istihbaratı ve Alman gizli serviside bu evde olup biten olayları gizlice izlemeye alarak parçaları birleşitmeye çalışır.

Gerilim dolu dakikalara sebeb olan İnsan Avı filmi FilmCuk.com tarafından siz değerli ziyaretçilerimiz için 720p HD olarak yüklenmiştir. Bolca keyifli dakikalar geçirmeniz dileği ile.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?