HD İki Aşk Arasında – How To Make Love Like An Englishman

İki Aşk Arasında – How To Make Love Like An Englishman

Richard Haig (Brosnan) Cambridge'de ünlü Trinity Üniversitesi'nde başarılı ve tutkulu bir edebiyat profesörüdür. Uzmanlığı ise 18'inci yüzyıl romantik şiiridir. Gündüzleri Üniversite'deki görevini başarıyla sürdüren Haig, geceleri ise romantik fantezileriyle meşgul olmaktadır.

Richard, çapkınlığı babası Gordon'dan öğrenmiştir. O da eski bir İngiliz edebiyatı profesörüdür ve hâlâ aşkın özgürlüğüne inanan bir zamane çapkınıdır. Ama Richard her zaman daha fazlasını aramaktadır. Tam da bu sırada, Richard'ın bronz, sportif, 25 yaşındaki Amerikalı sevgilisi Kate (Jessica Alba) hamile olduğunu söyleyince, baba olma fikri Richard'ı çok heyecanlandırmıştır. Tek sorun, Kate'e âşık olmamasıdır ve hesapta Kate'in ablası Olivia'ya (Salma Hayek) âşık olması yoktur. Ancak Olivia'nın karşı konulmaz cazibesi ile ona sırılsıklam aşık olur ve işler bir andan karışır. Baba olmakla, aşık olduğu kadın arasında bir tercih yapmak ise hiç de kolay olmayacaktır çünkü artık Kate'le evlenmek için tüm hazırlıklar tamamlanmıştır. Ama olaylar onun kontrolü dışına çıkmıştır ve bir çok sürpriz de onları beklemektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin görntü yönetmenliğini yeni Star Wars üçlemesini de kotaran David Tattersall üstlenmiş.. Bond filmi “Die Another Day” ve “The Matador” filmlerinde de Pierce Brosnan ile beraber çalışması Tattersall'ın bir diğer artısı olmuş. Dijital çekim yapmaya karar verilmesi, filmin görsel yaklaşımını belirlemiş. Zeiss Master Prime objektiflerinin güzelliğini Arri Alexa kameralarıyla harmanmış.

  Chris Trapper ve Ben Rector’ın çalışmalarının yer aldığı filmde; Trapper'ın “August Rush” filminde de yer alan “This Time” adlı parçası bulunuyor.

  Diğer Adları:

  Some Kind Of Beautiful

  Yayın Tarihi:

  24 Temmuz 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Matthew Newman

  Yapım Şirketi:

  PalmStar Media, Southpaw Entertainment (I), Irish DreamTime

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 44.064 / Hasılat: 556.174,00 TL (Türkiye)

  Yorumlar (3)