1080p Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious

Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom'u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom'u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom'u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir...Hızlı ve Öfkeli film serisinin sekizincisinin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray'in oturuyor. Yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham,Charlize Theron, Lucas Black ve Kurt Russell gibi isimler alıyor. Filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu film, Küba'da çekilen ilk Hollywood filmi.

  Bir röportaj sırasında Vin Diesel, Mısır'da çekim yapma ihtimalinden bahsetmişti.

  Lucas Black ve Tyrese Gibson, Legion'da (2010) birlikte rol aldı.

  Film, Paul Walker'ı 2013'te ölümünden dolayı onu barındırmayacak olan ilk film.

  Charlize Theron ve Michelle Rodriguez birlikte çalıştıkları ikinci film. Rodriguez ve Theron, daha önce Isyan (2007) filminde çalışmışlardır.

  Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmeni F. Gary Gray, Straight Outta Compton, The Italian Job, Be Cool ve Friday gibi gişe rekortmeni müzikal biyografi filmlerin ardındaki yapımcıdır.

  Hızlı ve Öfkeli’den bu yana yapımcı olarak görev alan Diesel; “Efsaneye ancak kolektif bir şekilde kendimiz için, kardeşimiz Paul’ün mirası için ve yıllardır destek olan Universal için en iyi final üçlemesini yapacaksak devam etmek istedim. Hızlı ve Öfkeli 7’de odak noktamız sadece efsanenin en iyi filmini yapmak değil aynı zamanda yaklaşık 20 yıldır sunduklarını onurlandırmaktı. Bu yeni bölümün amacı da bugüne kadar dayanan bu ana temalara meydan okuman ve bunu zorlayıcıyı ama yine de eğlenceli bir şekilde yapmak oldu.” dedi.

  Serideki görevine altıncı kez dönen senaryo yazarı Chris Morgan; “Hızlı ve Öfkeli inandığınız her şeyi parçalamakla tehdit eden derin bir anın sonraki etkilerini konu alıyor. Ailenizin merkezindeki figür, birbirinize sırt çevirmemeyi öğütleyen kişi o kuralları yıkarsa ne olur? Kötülere karışırsa ve ailesinin onu karşısına alıp ona karşı duyması gerekirse ne olur? Benzersiz ve bazen de biraz korkunç. Seri için harika bir dram ve bize zorlayıcı bir şekilde ilerlememiz için bir sebep verdi.” dedi.

  Seriya katılan Oscar ödüllü aktris Charlize Theron; “Ne kadar güzel bir konum. Kendini sadece bugüne kadar ki en büyük film serilerinden birinde önemli bir rol teklif edilmiş olarak bulmuyorsun. Ayrıca ilk kötü kadın karakter olman teklif ediliyor ve bu gerçekten büyük bir onur. Cipher çok önemli biri. Özünde tam bir zorba ve bu karakteri hakkında çok şey anlatıyor. Oyuncu olarak yeni gelen ve istediğini alan, üstelik bunu beklenmedik bir şekilde yapan bir karaktere tanık olmak çok güzel.” dedi.

  Diğer Adları:

  Fast 8, Fast & Furious 8

  Yayın Tarihi:

  13 Nisan 2017 (Türkiye)

  Senaryo:

  Chris Morgan, Gary Scott Thompson

  Yapım Şirketi:

  Universal Pictures, One Race Films, Original Film

  Bütçe:

  $250.000.000 (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 3 Hafta,3 Gün / Seyirci: 2.394.195 / Hasılat: 28.823.543,00 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?