1080p Hellboy 2

Hellboy 2

Hellyboy film serisinin 2’incisi olan Hellyboy 2 – Altın Ordu “Hellyboy 2 Golden Army” filmi yine hayal ufku geniş olan senarist ve yönetmen Guillermo del Toro’nun imzasını taşıyor. 25 Nisan 2008’de vizyona giren Hellboy 2 filmi 2008 ABD yapımıdır.

Film yapımcıları Lawrence Gordon ve Lloyd Levin tarafından yapımcılığı üstlenen filmin türü yine bildiğiniz gibi Aksiyon, Fantastik ve Maceradır.

Aslında filmin oyuncu kadrosunda fazla bir değişiklik olmamıştır. Zira yine başrollerde John Hurt, Ron Perlman, Thomas Kretschmann, Selma Blair ve Luke Goss rol alıyor.

Hellyboy filminin 1’incisinde dünyaya kötülük yapmak için getirilen Hellyboy’un şaşırtıcı bir şekilde saf değiştirmesi ve iyilik yapmak için savaşması konu alınmıştı. Kahramanın tekrar kötülük yapması için karanlık odaklar tarafından müdahale edildiği ancak kahramanın iyilik yanlısı olarak savaştığı biliniyordu.

Doğa üstü varlıklar dünyamızı yönetmek için insanlığa karşı bir savaş başlatır. Hellyboy ve ekibi ise bu yaratıklara karşı savaşmak ve dünyayı bu karanlık şer odaklarından kurtarmak için savaşmak için kolları sıvar.

Hellyboy 2 filmini sitemizde full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilir ve değerli yorumlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu muhteşem film serisini izlemeyenlerin mutlaka ama mutlaka izlemelerini tavsiye ederiz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hellboy 2: Altın Ordu, Hellboy 2: Golden Army

  Yayın Tarihi:

  25 Nisan 2008 (Türkiye)

  Senaryo:

  Guillermo del Toro

  Yapım Şirketi:

  Universal Pictures, Dark Horse Entertainment, Internationale Filmproduktion Eagle

  Bütçe:

  85.000.000 $ (Tahmini)

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 9 Hafta / Seyirci: 93.586 / Hasılat: 816.079,00 TL (Türkiye)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?