Helak: Kayıp Köy (Yerli Film)

Helak: Kayıp Köy (Yerli Film)

Geniş Aile dizisinden Koyu Bilal karakteriyle tanıdığınız Fırat Tanış'ın başrolünü ve Özkan ailesinin babası rolünü üstlenen 2015 yapımı bir film Helak Kayıp Köy.

Özkan ailesi ister istemez bir olaya karışırlar ve başları belaya girer. Bu olaydan sonra bulundukları yerden ayrılmaları gerekmektedir ve bir kasabaya yerleşirler. Yerleştikleri kasaba sessiz ve sakin olarak bilinir ve Özkan ailesi de bunu öyle bilir. Ki bu kasabada öncede yaşanan çok büyük ve fazla vukuatlar yoktur. Bir süre burada saklanmayı düşünen aile başına geleceklerden tamamen habersizdirler. Kasabada zaman zaman ilginç olayların yaşandığını duyarlar. Zamanla bu olayların gerçek olduğunu öğrenecekler ve bu esrarengiz olaylar başlarına gelecektir. Bu kasabadan kurtulmaya çalışsalar da, kasaba Özkan ailesini bırakmaz ve onları adeta içine hapseder. Başlarının büyük belada olduğunu geçte olsa öğrenecekler ancak iş işten çoktan geçmiş olacaktır.

Senaryosunun ve yönetmenliğinin Özgür Bakar tarafından üstlenildiği Helak Kayıp Köy filmi 22 Mayıs 2015 tarihinde sinemada seyircileriyle buluşacak. Düşük bütçeyle çekilen filmin grafikleri bütçesine göre gayet müthiş bence. Bilal Kalyoncu tarafından yapımcılığı üstlenilen Helak Kayıp Köy filminin oyuncu kadrosunda göz gezdirdiğimizde Ömer Güney, Soydan Soydaş ve aynı anda filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen Özgür Bakar'da filmin oyunculuğunu üstlenen aktörler arasında yer alıyor. HD görüntü kalitesiyle FilmCuk.Com'da izleyebileceğiniz Helak Kayıp Köy filmini tek part seçenekleriyle bulabilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (13)