HD Halam Geldi (Yerli Film)

Halam Geldi (Yerli Film)

Yönetmen Almanya doğumlu Erhan Kozan imzalı Halam Geldi filmi birçok ödüle layık görüldü. Mükemmel bir drama filmi sizleri için FilmCuk ekibi tarafından yüklendi. 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde Sosyal Sorumluluk dalında ödül alan Halam Geldi filmi 7.7 gibi mükemmel bir IMDb puanına sahip olan yerli yapımı filmde Burçin Terzioğlu, Turgay Tanülkü, Dilek Çelebi gibi ünlüler boy gösteriyor.

24 Hafta Vizyonda kalarak, 76.806 kişi tarafından izlenen Halam Geldi filmi 693.340,04 TL hasilata ulaşmıştır. 'Çocuk Gelinlere Hayır' sloganı ile konuyu oldukça derinden işleyen bir drama türüdür. Aynı zamanda bu film Kıbrısta kuzey ve güney kısımdaki sınır sorunlarını da insani yönleri ile ele alarak ön plana çıkmış durumda.

KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Rum köyü olan Limya (Lympia) sınırında yer alan AKINCALAR köyünde çekilen filmde Ezan sesleri, Kilise çanı, Türk Müziği ve Yunan ezgileri birbirine eşlik ediyor. 3 çocuğun drama hikayesi, 3 çocukta diyarbakırlı, henüz 13 yaşındalar ve üçününde kaderi aynı. Çözüldükçe karışan bir törenin kurbanı olacaklar...

Halam Geldi Yerli Film sizler için 3 parça VK Player, Tek Parça MR Player olmak üzere 480p HQ, 720p HD, 1080p Full HD olarak eklenmiştir. Kesinlikle izlenilmesi gereken ve ders çıkarılması gereken bir film diyor ve sizi bu güzel Drama filmi ile başbaşa bırakıyoruz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali / Sosyal Sorumluluk Ödülü.

  Yayın Tarihi:

  03 Ocak 2014 (Türkiye)

  Senaryo:

  Evrim Kanpolat

  Yapım Şirketi:

  Sami Dündar Film, Doğa Yapım

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 27 Hafta / Seyirci: 77.106 / Hasılat: 695.138,04 TL (Türkiye)

  Yorumlar (4)