a monster calls izle

a monster calls izle etiketine ait haberler listeleniyor.

A Monster Calls (Canavarın Çağrısı) Fragmanı Yayınlandı

14 Tem 2016
Haberler, Sinema Haberleri
Ezgori A.

Sinemaya yeni nefes getirecek bambaşka bir film sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Masum bir çocuğun dev bir yaratıkla arkadaş olmasını konu alan film, şimdiden bütün dikkatleri üzerinde toplamış durumda.

Sinema severlerin dört gözle beklediği A Monster Calls filminin yayınlanmasına artık geri sayım başladı. Vizyona girip izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan filmin yönetmeni J.A Bayona’dır. Patrick Ness isimli romandan sinemaya uyarlanan film, büyüme çağında olan bir çocuğun annesine musallat olan illet ve ölümcül bir hastalığı yenmek için dev bir canavardan yardım istemesi ve onunla dost olmasını konu alır.

Sinemanın en çok sevilen yüzü olan Liam Neeson‘ın dev canavarı canlandırdığı filmin başrollerinde Sigourney Weaver, Toby Kebbell, Felicity Jones, Lewis McDougall gibi usta oyuncular rol alıyor.

A Monster Calls (Canavarın Çağrısı) Filminin Yeni Fragmanı

Film aslında bir çocuğun hayal dünyasını konu alır. Zira çocuklarına ailelerine karşı beslediği sevgi zaten buna bir nişane olmaktadır. Film sizleri gerçek dünyadan alıp hayal dünyasındaki muhteşem yerlere götürüyor. Fantastik bir film izlemek istiyorsanız film vizyona girer girmez filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

A Monster Calls (Canavarın Çağrısı)  Filminin Yeni Fragmanı