Günah Şehri 2: Uğruna Öldürülecek Kadın – Sin City 2: A Dame to Kill For Türkçe Altyazılı

Günah Şehri 2: Uğruna Öldürülecek Kadın – Sin City 2: A Dame to Kill For Türkçe Altyazılı

Sin City: A Dame to Kill For, Frank Miller tarafından yazılmış aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlama neo-noir tarzı bir Hollywood filmi. Günah Şehri filminin devamı niteliğinde olan filmin yönetmenleri Frank Miller ve Robert Rodriguez'dir . Filmin çekimlerinin 4 Ekim 2013[3] tarihinde bitirilmesi planlanmıştır.

Serinin ilk filminde yer alan Clive Owen ve Jessica Alba'nın yanı sıra Sin City: A Dame to Kill For kadrosunda Jaime King, Rosario Dawson, Powers Boothe, Mickey Rourke ve Bruce Willis de kendilerine yer bulmuştur. Bir öncekinden farklı olarak filme Eva Green, Josh Brolin, Jamie Chung, Joseph Gordon-Levitt, Dennis Haysbert, Julia Garner, Juno Temple, Ray Liotta, Christopher Meloni, Jeremy Piven, Lady Gaga ve Crystal McCahill'in de dahil olması planlanmıştır.

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%BCnah_%C5%9Eehri:_U%C4%9Fruna_%C3%96ld%C3%BCr%C3%BClecek_Kad%C4%B1n

Günah Şehri 2 Türkçe Altyazılı izle, Günah Şehri 2 izle, Günah Şehri 2 Full HD 720p izle, Sin City 2 Türkçe Altyazılı izle, Sin City 2 Full HD 720p izle

Adaletin kesinlikle kol gezmediği bu karanlık şehirde, acımasız katiller kendilerinden ümitsizce intikam almak isteyenlerin tepesine binmek üzeredir. Hepsinin yolu, Günah Şehri’nin ünlü kulubü Kadie’s Club Pecos’da kesişir.
Filmin açılışında, Marv (Mickey Rourke) kendini tam bir karmaşanın içinde bulur ancak buraya nasıl geldiğini hatırlamaya çalışmaktadır.

Öbür yanda, kendine fazla güvenen genç kumarbaz Johnny (Joseph Gordon-Levitt) şansını şehrin en azılı kötü adamı olan Senatör Roark’ın (Powers Boothe) oyun masasında denemektedir. Roark, aynı zamanda Nancy’nin de (Jessica Alba) baş düşmanıdır. John Hartigan’ın (Bruce Willis) kendini öldürmesinden sonra keder ve öfkeden deliren Nancy, intikamını almak için her yolu deneyecektir.

Şehrin en patlamaya hazır sakinleri, daha küçük düşürülmüş kimi sakinleri ile karşılaşıyor. Serinin 2. filmi, genel itibariyle Dwight karakterinin hayatı üzerine yoğunlaşıyor. Dwight (Josh Brolin) hayatta sevdiği tek kadın olan tehlikeli Ava (Eva Green) tarafından tuzağa düşürülmüştür. Ancak intikamını alabilmek için Lord'un zengin kocası (Marton Csokas) ile amansız bir mücadeleye girmek zorundadır, bu sırada hiçbiri Ava'nın gerçek niyetlerinden haberdar değildir. Öte yandan şehre yeni gelmiş bir kumarbaz olan Johnny (Joseph Gordon-Levitt) şehrin en güçlü insanı olan senatörle ters düşünce imkansız bir görevi başarmaya, yani senatörü alt etmeye yemin etmiştir.

Ancak intikamını alabilmek için Lord'un zengin kocası (Marton Csokas) ile amansız bir mücadeleye girmek zorundadır, bu sırada hiçbiri Ava'nın gerçek niyetlerinden haberdar değildir. Öte yandan şehre yeni gelmiş bir kumarbaz olan Johnny (Joseph Gordon-Levitt) şehrin en güçlü insanı olan senatörle ters düşünce imkansız bir görevi başarmaya, yani senatörü alt etmeye yemin etmiştir.

Filmin hikayesi dört farklı bölümden oluşuyor. Bunlardan ikisi ("The Long Bad Night" ve "The Fat Loss") orijinal hikaye olma özelliğine sahipken diğer ikisi ("A Dame to Kill For" ve "Just Another Saturday Night") özgün eserden uyarlandı.

Serinin iki filmi arasındaki yedi senelik süreçte Brittany Murphy ve Michael Clarke Duncan hayata veda etti. Robert Rodriguez, canlandırdıkları Shellie ve Manute karakterlerine yeni oyuncular bulmak için zorlandı. Aynı zamanda Devon Aoki'nin filmin yapım süreci başladığında hamile olması da Miho karakteri için yeni oyuncu arayışına çıkmalarına neden oldu.

Günah Şehri 2 Full izle 'meniz için hazır. Diğer adı ile Sin City 2 Full izle 'meniz için beğeninize sunulmuştur.

FilmCuk ekibi olarak keyifli saatler dileriz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (8)