4K Gölge (Yerli Film)

Gölge (Yerli Film)

Son zamanların en iyi Türk gerilim filmleri arasında gösteriliyor Gölge filmi. Konusu ile şimdiden izleyicilerinde merak duygusunu oluşturmuş durumda. Güzel kurgulan bu gerilim filmi bizleri bekliyor.

Konusundan bahsedecek olursak; yeni evli olan Gülay ve Tarık mutlu mesut evliliklerini sürdürmektedirler. Tarık bir ajansta editörlük yapan işinde gücünde bir adamdır. Gülay ise üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulamamış ve hala iş arayışı içerisindedir. Bu konuyu içten içe dert etmiş ve ruhsal sağlığını bozacak duruma kadar gelmiştir. Tarık, patronu ile birlikte sağlam bir projeyi kazandıktan sonra kutlamasını yaparken birden Gülay'ın fenalaştığını öğrenir. Hemen karısının yanına giden Tarık, onun yoğun bakımda olduğunu öğrenir. Gülay'ın yoğun bakımdan ne zaman çıkacağına dair doktorlar bilgi veremeyince Tarık günden güne ümidi yitirmeye başlar. Bir gün Gülay mücizevi bir şekilde ayaklanır. Ancak artık işler eski gibi olmayacaktır. Çünkü Tarık'ın eşi Gülay artık eskisi gibi değil tamamen farklı davranışlar sergileyen biri haline gelmiştir.

Filmin başrol karateri olan Gülay rolünü canlandıran Deniz Gönen Türkcan ismini daha önce Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu, Kariyer, Leblebi Tozu ve Ceza gibi filmlerin oyuncu kadrosunda görmüştük. Başarılı bir filme imza atan Burak Donay bu filmin yönetmenliğini üstleniyor. Donay, daha önce Ceza filminin yönetmenliğini de yapmıştı. 2016 yapımı gerilim filmi olan Gölge, 22 Temmuz'da beyaz perdeye aktarılıyor. FilmCuk.Org farkı ile bu filmi nette ilk olarak HD kalitede seyrebileceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  22 Temmuz 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  İbrahim Vurmaz

  Yapım Şirketi:

  GSA Film

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?