1080p Gizemli Gerçek – Secret In Their Eyes

Gizemli Gerçek – Secret In Their Eyes

Ray (Chiwetel Ejiofor) ve Jess (Julia Roberts) birbiriyle oldukça samimi 2 FBI ajanıdır. Başsavcı danışmanı Claire ile (Nicole Kidman) birlikte iyi bir ekip kurmuşlardır. Ancak bir gün Jess'in kızının vahşi bir cinayete kurban gitmesiyle birlikte hepsinin yolları ayrılır. Ancak bir türlü hapse atılamayan katil yüzünden Jess'in intikam ateşi hiç sönmez ve 13 yıl sonra buldukları ipucu üzerine yeniden arayışa başlarlar. Bu kez Jess, adaleti ne pahasına olursa olsun kendi eliyle yerine getirmeye kararlıdır. Secret in Their Eyes, 2009 yapımı bol ödüllü Arjantin filmi El Secreto De Sus Ojos'tan (The Secret In Their Eyes) esinlenerek çekildi.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Film, 2010 yılında En İyi Yabancı Film Oscar Ödülü'nü alan ve Juan Jose Campanella'nın yönetmenliğini üstlendiği “Gözlerindeki Sır El Secreto de Sus Ojos” filminden uyarlandı.

  Filmin senaristi ve yönetmeni olan Billy Ray, karakterlerin yaratım sürecine dair şu görüşlerini paylaşmış : “Ne zaman bir film yazsanız, kendinize ilk sorduğunuz şey şu olur: Ana karakterin, sadece bu filmin çözebileceği ne gibi bir acısı var? Senaryonun yapısını da bu şekilde oluşturursunuz. Karakterin doğru olmayan bir yanı var ve karakter bu filmde yaşadıklarını yaşamazsa, asla sorununun üstesinden gelemez. Bilhassa bu durumda, bunu üç karakter için yapmam gerekti. Her birinin, sadece bu filmin düzeltebileceği, acı çeken bir yanı var.

  Yayın Tarihi:

  20 Kasım 2015

  Senaryo:

  Billy Ray

  Yapım Şirketi:

  Gran Via Productions, IM Global, Ingenious Media

  Box Office:

  Seyirci: 42.780 Hasılat: 607.525,97 TL (6 Hafta)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?