HD Geniş Aile Yapıştır (Yerli Film)

Geniş Aile Yapıştır (Yerli Film)

2009 yılından 2011 yılına kadar dizi olarak seyircisinin karşısına çıkan Geniş Aile, kadrosunu büyük bir şekilde koruyarak beyazperdenin önüne geliyor. 9 Ekim'de vizyona girecek olan Geniş Aile Yapıştır filmi yine izleyenlerini kahkahaya boğmaya geliyor.

Dizide olduğu gibi Cevahir-Ulvi ve Koyu Bilal-Müfit arasındaki tatlı kavgaya şahitlik edeceksiniz. Cevahir eline geçirdiği bir hazine haritası Ulvi'yi de yanına alarak sonuna kadar gider. Bu hazineden bir şekilde haberdar olan Koyu Bilal, bir şekilde haritayı ele geçirmek ister ancak sadece yarısını alabilir. İkisinin elinde de yarım harita vardır ve birazda mantık kullanarak hazineyi bulmaya çalışacaklardır. Ancak bu dörtlünün aklına gelmeyen şeyler vardır ve yola çıktıklarında hepsi birer birer karşılarına çıkacaktır.

Geniş Aile dizisinde olduğu gibi Geniş Aile Yapıştır filminin yönetmenliğinde de Ömer Uğur'un imzası yer alıyor. Senaryoda ise yine dizideki gibi Cüneyt inay yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosuna göz attığımızda ise dizideki kadronun büyük bir çoğunluğunu koruduğunu görüyoruz. Cevahir rolünde Ufuk Özkan, Koyu Bilal rolünde Fırat Tanış, Ulvi rolünde Bülent Çolak ve Müfit rolünde Ahmet Sarılmaz isimlerini görmekteyiz. Dizinin neşe kaynağı olarak kabul edilen Zek karakterindeki Bora Akkaş'ta filmde yerini alıyor. 2015 yapımı komedi filmi olarak vizyona sunulacak olan Geniş Aile Yapıştır filmini HD kalitede 720p olarak seyredin.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Filmin yapım şirketi Barakuda Film, Vay Arkadaş, Galip Derviş, İçimdeki Ses, Guruldayan Kalpler gibi yapımlara imza atmıştı.

  Dizide oynayan oyuncular kadrodaki yerlerini korurken onlara Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş gibi sürpriz isimler eklendi.

  Yayın Tarihi:

  09 Ekim 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Cüneyt İnay

  Yapım Şirketi:

  Barakuda Film

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 11 Hafta / Seyirci: 718.047 / Hasılat: 8.092.702,07 TL (Türkiye)

  Yorumlar (42)