Generation Iron (2013) Türkçe Altyazılı

Generation Iron (2013) Türkçe Altyazılı

Generation Iron (2013) adlı filmin kısaca özeti;

Bir belgesel tadında olan bu film, vücut geliştirme sporunun en üst seviyesindeki sporcuların Mr.Olympia yarışmasına hazırlanışlarını, yarışmadan görüntüleri, Vücut geliştirmecilerin günlük yaşamını ve sporun olmazsa olmazı özveri, rekabet, zafer ve yenilginin bir arada olduğu güzel bir yapım. Bu arada filmde üst düzey sporcular Phil Heath, Kai Greene, Branch Warren, Dennis Wolf, Victor Martinez, Hidetada Yamagishi, Jay Cutler, Ben Pakulski, Roelly Winklaar ve efsane Arnold Schwarzenegger bulunduğunu belirtelim. Filmdeki olay örgüsünü ise Mickey Rourke anlatıyor. ABD (2013) yapımı bu film henüz Türkiyede yayına girmedi. Yönetmen Vlad Yudin imzalı bu filmin oyuncu kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Mickey Rourke, Michael Jai White, Busta Rhymes, Lou Ferrigno gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin süresi 106 Dakika, IMDb Puanı ise 7.2 olup Belgesel, Dram, Spor kategorisine girmektedir.

NOT: IFBB (International Federation of BodyBuilding & Fitness): Uluslararası Vücut geliştirme Federasyonu. 1946 yılında Canada, Montreal'de Joe ve Ben Weider kardeşler tarafından, vücut geliştirmeye yön verme amacıyla kurulmuştur. Mr. Olympia: Uluslararası Vücut Geliştirme Federesyonu (IFBB) tarafından her yıl düzenlenen profesyonel vücut geliştirme müsabakası. Sandow Heykelciği: Vücut geliştirmenin babası olarak kabul edilen Amerikalı Eugen Sandow anısına, Mr.Olympia birincisine verilen ödül. Adonis: Yunan mitolojisine göre Afrodit'in aşık olduğu ölümlüdür. FilmCuk: Kolun üst kısmında pazu olarak bilinen kastır.

Generation Iron (2013) Türkçe Altyazılı izle 'mek için bence bahaneniz olmamalı. Her filmden bir ders çıkarabiliriz... Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

FilmCuk Ekibi, İyi seyirler diler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (6)