1080p Geçmişten Gelen – The Gift

Geçmişten Gelen – The Gift

Geçmiş yıllarda yaşanılan olaylar, şu anda yaşanılanları nasıl etkileyebilir en fazla ne kadar etkileyebilir ? Bir bakıma bu sorunun cevabını konu olarak ele almış The Gift filmi. Yeni evlenen Robyn ve Simon, hayatlarını mutlu mesut sürdürmektedirler. Simon ile Gordo lisede çok iyi arkadaştılar. Sonradan araları çok kötü bozulmuş ve o zamanlarda bazı olaylar yaşamışlardı. Gordo, Simon ile yaşadığı olaylar gün yüzüne çıkartır ve Simon'un eşi Robyn'i hayatını zorlamaya iter. Filmin başrolünde yer alan Joel Edgerton, aynı zamanda filmin senaryosunda ve yönetmenliğinde de yer almaktadır. Henüz filmin süresi dahi açıklanmazken aynı zamanda Imdb puanı da bulunmuyor The Gift filminin. 14 Ağustos'ta seyircisiyle karşılaşacak olan bu gerilim filmi Amerikan yapımıdır. Simon rolünü Jason Bateman üstlenirken Robyn rolünde Rebecca Hall ismi yer almaktadır. Ayrıca David Denman ise Greg karakterini canlandırmaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Warrior (2011), Zero Dark Thirty (2012), The Great Gatsby (2013) ve Exodus: Gods and Kings (2014) gibi ses getirmiş filmlerde rol alan oyuncu Joel Edgerton'ın ilk yönetmenlik deneyimi. Edgerton aynı zamanda filmin yapımcılarından biri ve senaryoya da imza atan isim.

  Ağırlıkla komedi türündeki yapıtlarla tanıdığımız Altın Küre Ödüllü oyuncu Jason Bateman bu filmle birlikte ilk kez bir korku türü örneğinde karşımıza çıkıyor.

  Fimin yönetmen, senarist, yapımcısı ve oyuncu kadrosundaki isimlerden biri olan Joel Edgerton bu filme birlikte ikinci kez bir korku filminde rol alıyor; Edgerton'ı 2011 yapımı The Thing filminde de izlemiştik.

  Yayın Tarihi:

  07 Ağustos 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Joel Edgerton

  Ödüller:

  1 ödül & 10 Adaylık.

  Yapım Şirketi:

  STX Entertainment, Huayi Brothers Pictures, Blumhouse Productions

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 4 Hafta / Seyirci: 21.047 / Hasılat: 282.470,16 TL (Türkiye)

  Yorumlar (2)