HD Gece Bitmeden – Before We Go

Gece Bitmeden – Before We Go

2014 yılının romantik komedi alanında belki de en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen Before We Go isimli filmin yönetmen koltuğunda Kaptan Amerika serisiyle nam salmış Chris Evans bulunmakta. Chris Evans ayrıca filmin baş rol koltuğunu da işgal etmekte. IMDB'den aldığı 7.2 gibi bir puanla bir çok rakibini geriden bırakmış olan 1:30 Train filmi ülkemizde henüz görücüye çıkmadı. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek olan filmde diğer oyuncular ise Alice Eve, Emma Fitzpatrick. Alice Eve, 2014 yılında yayınlanan Uyarısız Şiddet ATM isimli gerilim filminde boy göstermiş ve birçok film severin takdirini toplamıştı. Before We Go filminin konusu ise şu şekilde gelişme göstermekte:

Bir kadın hayatını Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde sürdürmektedir. İş nedeniyle gideceği Boston kentine gidiş için 1.30 trenini beklemektedir. Biraz geç kalmış olacak ki treni kaçırır ve kadın New York'da kalıverir. Hiç girmediği sokaklara gidecek olan kadın, gecenin bir vakti olması sebebiyle biraz da olsa korkmaktadır. Onun imdadına bir adam yetişecektir, bu adam yakışıklı oyuncu Chris Evans'tır. Bir çiftin arasındaki ilişkiyi en güzel şekilde bizlere aktaran 2014 yılı yapımı Before We Go filmini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle ve full hd görüntü kalitesiyle 720p olarak izleyeceksiniz. Before We Go filmi hakkındaki yorumlarınızı alt kısımdan paylaşarak diğer izleyicilere ışık tutabilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Chris Evans oyuncu kadrosuna Alice Eve'i seçmesinin sebebinin Eve'in sahip olduğu İngiliz aksanı olduğunu söylemiş ancak Alice Eve kadroya dahil olduktan sonra karakterini Amerikan olarak canlandırmış.

  Yayın Tarihi:

  11 Eylül 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Ronald Bass, Jen Smolka, Chris Shafer, Paul Vicknair, Ronald Bass, Jen Smolka

  Yapım Şirketi:

  G4 Productions, Nutmeg Film Productions, Wonderland Sound and Vision

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 4 Hafta / Seyirci: 18.218 / Hasılat: 212.115,16 TL (Türkiye)

  Yorumlar (5)