Galaksinin Koruyucuları 2

Galaksinin Koruyucuları 2

Galaksinin Koruyucuları film serisinin 2’incisi olan Galaksinin Koruyucuları 2 filminin özeti, konusu, oyuncuları, vizyon tarihi ve kısaca hakkında her şey.

Geçtiğimiz dönemlerde vizyona giren ve vizyona girdiği sıralarda gişe rekorları kıran Galaksinin Koruyucuları filminin ikincisi yakında vizyona girecek. ABD yapımı olan Galaksinin Koruyucuları 2 filmi Bilim Kurgu ve Aksiyon türündedir.

Yönetmen James Gunn’ın imzasını taşıyan filmin senaryosu, Gunn, Dan Abnett ve Andy Lanning’a aittir.Ünlü oyuncular Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan başta olmak üzere çok sayıda usta oyuncu filmde rol almaktadır.

Yapımcılar Kevin Feige ve Lars P. Winther’ın yoğun çabası ile yapılan film, 2014 yapımı Guardians of the Galaxy'nin devamı niteliğindedir.


NOT: Görüntü ve ses sinema çekimidir. İzlenebilecek seviyededir bilginize.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Devam halkasının geleceği San Diego Comic-Con 2014'te Galaksinin Koruyucuları'nın (2014) yayımlanmasından bir hafta önce açıklandı.

  David Bowie'nin ölümünden önce ünlü sanatçının devam halkasında boy göstermesi isteniyordu.

  Ego'nun rolü için Gary Oldman, Viggo Mortensen, Christoph Waltz, Christopher Plummer, Max von Sydow ve Liam Neeson düşünüldü.

  Chris Pratt göre, filmin senaryosu ona babasının ölümü ile uzlaşmak adına yardımcı oldu.

  Diğer Adları:

  Guardians of the Galaxy 2, Guardians of the Galaxy Vol. 2, War of Kings

  Yayın Tarihi:

  28 Nisan 2017 (Türkiye)

  Senaryo:

  James Gunn, Dan Abnett, Andy Lanning

  Yapım Şirketi:

  Marvel Studios, Walt Disney Studios Motion Pictures

  Yorumlar (4)