Free Fall (2014) Türkçe Altyazılı

Free Fall (2014) Türkçe Altyazılı

Free Fall (2014) adlı yabancı filmin kısaca konusu;

Free Fall (2014) | Türkçe Altyazılı izle'me kararı almadan önce filme ait özet kısmını okumanızı rica ediyoruz.

Free Fall 90 dakika süren bir 2014 yapımı ABD Gerilim filmidir, Malek Akkad yönetmenliğinde 17 Ekim 2014 tarihinde ABD'de vizyona giren, ülkemizde ise henüz vizyon tarihi netleşmemiş olan bu Gerilim türü filmi orjinal dil olarak FilmCuk.com ekibi sizler için ekledi.

Filme ait Türkçe kısa özet: JANE çalıştığı şirkette çok tehlikeli bir sırrı ortaya çıkarır. Karizmatik milyarder patronu Thaddeus Lyonnais, mali dolandırıcılıktan şüphelenir. Bu durum karşısında sonsuza kadar onu susturmak için bir suikastçı gönderilir. Tetikçi'den kurtulmak için JANE şirketten çıkmak zorundadır ama bu çelik kafesi andıran şirketten çıkmak hiçte o kadar göründüğü gibi kolay olmayacaktır. Jane ise içindeki cesareti çıkarıp katilden kurtulmak zorundadır.

Filme ait orjinal özet: When the sudden and shocking death of a coworker sends everyone reeling at Gault Capital, JANE, uncovers a very dangerous secret. Her boss, charismatic billionaire Thaddeus Gault, is suspected of massive financial fraud. An assassin, FRANK, is dispatched to silence her forever. Jane's flight from the office is forestalled when her pursuer shuts down her elevator. Now, trapped and alone, Jane must find a way to escape her steel cage before the killer reaches her. This brooding and relentless thriller plunges our heroine, Jane, into a free fall of betrayal and terror. To survive Jane must find the inner strength and courage to defeat the powers that hold her and her dreams captive by fear.

that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.that hold her and her dreams captive by fear.

Orjinal dil olarak eklenen Free Fall 2014, 480p HQ, 720p HD ve 1080p Full HD seçenekleri ile sizlerle.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (6)