1080p Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Bomba gibi sinema dünyasına düştü. Henüz vizyona girmemesine rağmen şimdiden en çok konuşulan filmler arasında yer alıyor. Film seri olarak devam edecek. İkişer yıl ara ile 3 film vizyona girecek. Yani sırası ile 2016, 2018 ve 2020 yıllarında vizyona sunulması planlanıyor bu serinin filmileri. JK Rowling'in yazdığı bu kitap sinemaya uyarlandı. Filmin yönetmenliğinde David Yates yer alırken, senaristliğinde ve yapımcılığında, kitabın yazarı olan J.K. Rowling ismi yer almaktadır.

Film Harry Potter'ın doğmadan önceki zamanında geçiyor. Potter doğmadan yaklaşık 70 yıl öncesine kadar dayanıyor. Filmde büyücükle ilgili konulara ağırlık verilmiş. Ancak Harry Potter'dan bağımsız kalınmaya çalışılmış. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar serisinin sadece bu filmi değil vizyona girecek olan diğer iki filmi de şimdiden fantastik severler tarafından merakla beklenmeye başladı. Film için beklenti sadece yüksek demek yetmez. Çok çok fazla büyük bir beklenti var bunun nedenlerinden biri ise kitabının bir çok kişi tarafından beğenilmiş olmasıdır. Filme bunu nasıl yansıttıklarını film vizyona girince, yani 18 Kasım'da göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosuna da göz atmak gerekirse; Newt Scamander rolünü Eddie Redmayne canlandırırken Porpentina Goldstein karakterini ise Katherine Waterston üstleniyor. Ezra Miller, Colin Farrell, Dan Fogler, Jenn Murray ve daha bir çok aktör bu müthiş filmin oyuncu kadrosunu süsleyen isimler arasında yer alıyor. FilmCuk.Org her zamanki gibi filmleri izleyicilerimize nette ilk olarak izletmeye devam ediyor. FilmCuk severler bu filmi sakın kaçırmayın. Pişman olmayacaksınız. Filmi favorileriniz arasına ekleyin ve bizi takip etmeye devam edin. Şimdiden keyifli seyirler dileriz..
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar filmi sitemiz tarafından 720p ve 1080p görüntü kaliteleriyle hazırlanmıştır. Keyifli seyredebilirsiniz.

  Diğer Adları:

  Fantastic Beasts and Where to Find Them

  Yayın Tarihi:

  18 Kasım 2016 (Türkiye)

  Senaryo:

  J.K. Rowling

  Yapım Şirketi:

  Heyday Films, Warner Bros.

  Bütçe:

  180.000.000 $ (Tahmini)

  Yorumlar (4)