Extraterrestrial – The Visitors | 2014 (Altyazılı)

Extraterrestrial – The Visitors | 2014 (Altyazılı)

Ülke:

Süre:

106 Dakika
Bu yılın iddaalı korku filmlerinden biri olan Extraterrestrial Türkçe Altyazılı olarak HDJetFilm.com tarafından siz değerli ziyaretçilerimiz için yayınlanmıştır. 106 dakika nefesiniz tutularak izleyeceğiniz bu güzel korku filminin yönetmeni ve yazarı Colin Minihan dır. Brittany Allen, Freddie Stroma, Melanie Papalia, Jesse Moss, Anja Savcic gibi yetenekli aktörlerin yeteneklerini oldukça iyi bir performans ile sergilediği Extraterrestrial filmi 2014 ABD yapımı olup 5.4 IMDb puanına sahiptir.

Grave Encounters ile korku - gerilim severlerin radarına yakalanan Vicious Kardeşler'in yeni filmleri, Spielberg'ün ET. efsanesinin tüm sevimliliğini ters yüz etmeyi planlıyor! Bir grup gencin, ormanın ücra bir köşesindeki kulübede hafta sonlarını geçirme planlarının, uzaylıların saldırısı sonucunda bozulmasını konu alan film; senarist - yönetmen kardeşlerin ilk filmlerinin aksine, fazlasıyla 80'ler korku - gerilim konseptinden besleniyor!

Karanlık ve sessiz bir ortamda izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Korkan olursa ben burdayım seslenmeniz yeter. Sarılmak bedava. :D


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)