HD Evlenmeden Olmaz (Yerli Film)

Evlenmeden Olmaz (Yerli Film)

Zeynep (Özge Özberk) ve Yavuz (Cansel Elçin) birbirini çok seven iki insandır, ancak Zeynep'in evlilik ısrarı, Yavuz'un ise evlenmeye sıcak bakmaması nedeniyle ayrılırlar. Ancak ikisi de birbirini unutmayı başaramaz. Zeynep, işi gereği "Evlenmeden Olmaz" adlı bir çöpçatanlık bürosuna 2 arkadaşıyla birlikte gittiğinde, büronun Adnan adlı tuhaf sahibiyle tanışır. Adnan Zeynep'e, eski aşkını unutturacak birini bulur, ancak bu kişi hepsinin hayatını tamamen değiştirecektir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Oyuncular ve Rolleri Hakkında;
  Genelde dram türündeki filmlerde yer alan Cansel Elçin, Akşam gazetesindeki röportajda komedi filmi deneyimiyle ilgili şu sözleri söyledi: "Hep aynı rolleri, aynı kalıpları oynamaktan biraz sıkıldım aslında. O yüzden bu filmden teklif gelince hemen kabul ettim. Ben Fransa’da zaten durum komedilerinde oynuyordum ama Türkiye’de komedi dendiği zaman Cansel Elçin akla ilk gelen isim değil, o yüzden vazgeçecekler diye de korkup rolü kapmak için elimden geleni yaptım. Şaka bir yana, çok severek kabul ettim. Kendim de izlerken çok güldüm."

  Filmde başrolleri paylaşan Cansel Elçin ve Özge Özberk daha önce Kırık Kanatlar dizisinde ve 120 adlı sinema filminde de birlikte rol almıştı.

  Yönetmen Hakkında;
  Daha önce birçok televizyon dizisinde yönetmen koltuğuna oturan Yasemin Türkmenli'nin ilk uzun metrajlı filmi.

  Yayın Tarihi:

  23 Ekim 2015 (Türkiye)

  Senaryo:

  Özge Aras

  Yapım Şirketi:

  Yakaza Film

  Box Office:

  Vizyon Süresi: 8 Hafta / Seyirci: 18.466 Hasılat: 182.743,12 TL (Türkiye)

  Yorumlar (2)